Reklama
Dumel Discovery

Zegar TIK TAK od Dumel Discovery to interaktywna edukacyjna zabawka dostarczająca dziecku rozrywki oraz wspierająca jego rozwój. Dwujęzyczny system   pozwala poznawać zarówno polskie słowa, jak i oswajać pociachę z wszechobecnym językiem angielskim.  

Wraz z Zegarem TIK TAK maluszek będzie uczył się identyfikowania kształtów, poznawał liczby, a także odczytywał godziny. Edukację uatrakcyjnią dwa tryby zabawy. W pierwszym po przesunięciu wskazówek, dziecko usłyszy ustawioną przez siebie godzinę. Po przełączeniu zaś na Quiz   będzie musiało samodzielnie ją wskazać po usłyszeniu zadania. Poza nauką czasu będzie to także doskonałe ćwiczenie zdolności manualnych.  

Typowo dziecięca forma Zegara TIK TAK wraz ze świecącymi przyciskami oraz wygrywanymi przez niego melodyjkami przyciągnie uwagę malucha i zachęci do rozwijającej zabawy. Wskazówki zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby ułatwić operowanie nimi małym i jeszcze nie do końca precyzyjnym rączkom dziecka. Poręczny uchwyt natomiast ułatwia transport zegara, pozwalając na wygodne zabranie go ze sobą do kolegów, rodziny czy gdziekolwiek indziej.

Zegar TIK TAK

Zegar TIK TAK dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, typowo dziewczęcej różowej oraz wielobarwnej, która sprawdzi się zarówno w przypadku dziewczynek, jak i chłopców. Forma oraz zadania udostępniane przez zabawkę sprawiają, że jest ona odpowiednia dla dzieci od 2 roku życia.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel