Reklama

Mapa Świata od Dumel Discovery to nie tylko interaktywna zabawka, ale także wspaniały pomocnik, który znacznie poszerzy wiedzę dzieci oraz pozytywnie wpłynie na ich rozwój. Wraz z nią mali odkrywcy przeżyją emocjonującą podróż dookoła świata, poznając przeróżne ciekawostki , a także zabawne fakty z dziedziny geografii . Nauka stolic, flag czy położenia poszczególnych państw nigdy nie była jeszcze tak przyjemna, zwłaszcza że później można sprawdzić zdobyte wiadomości za pomocą quizów o różnym stopniu trudności.

Jednak czas spędzany przy Interaktywnej Mapie Świata to nie tylko edukacja geograficzna i rozrywka, ale także okazja doskonalenia pamięci, ćwiczenia koncentracji czy kształcenia samodzielności zarówno podczas nauki, jak i wypoczynku.

 

Interaktywna Mapa Świata Dumel Discovery

 

  Mapa Świata zachęca do zabawy zarówno swoimi   interaktywnymi funkcjami, jak i eleganckim, czytelnym wykonaniem. Z kolei duże rozmiary pozwalają na swobodną jednoczesną zabawę kilkorga dzieci. Można ją położyć na podłodze lub powiesić na ścianie, gdzie dodatkowo będzie barwną dekoracją pokoju.

Interaktywna Mapa Świata Dumel Discovery

 

Interaktywna Mapa Świata została opracowana tak, aby służyć dzieciom przez długie lata, wciąż odkrywając przed nimi nowe formy wykorzystania jej jako zabawki i pomocy dydaktycznej. 

Interaktywna Mapa Świata Dumel Discovery

 

Cechy Mapy Świata Dumel Discovery:

  • interaktywna zabawka i pomoc dydaktyczna,
  • doskonały sposób na poszerzenie wiedzy z geografii i poznanie wielu ciekawostek,
  • zawiera informacje o 78 państwach, a w sumie dysponuje około 1000 różnych faktów i pytań,
  • tryb quizu pozwalający na zweryfikowanie zdobytych wiadomości,
  • zabawa z mapą doskonali pamięć, koncentrację oraz uczy samodzielności,
  • wymiary: 90x 60 cm
  • wiek: 6+.

 


Producent: Dumel

Kup tutaj

 

Dumel