Reklama

Francuska marka Mon Petit Art ma do zaoferowania najmłodszym wspaniałe kreatywne zestawy, dzięki którym Wasza pociecha zostanie reżyserem, choreografem, a na koniec wykonawcę własnego przedstawienie na scenie bajecznego mini teatrzyku.

W każdym takim zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do stworzenia bajkowej, dwustronnej choreografii, które pozwolą dziecku rozwijać nie tylko wyobraźnię, ale również umiejętności plastyczne.  Odpowiednie łączenie barw, kształtów i wzorów, wszytko to pozwala na ekspresję twórczą oraz wyrabia poczucie estetyki. Tutaj jednak nie kończy sie zabawa. Do przedstawienia trzeba jeszcze stworzyć scenariusz. Na początku może przydać się pomoc rodziców, choć większość dzieci z pewnością od razu puści wodze fantazji i zechce opowiedzieć własną historię. Dowolny wybór bohaterów pozostawia dużą   swobodę twórczą,  tak uwielbianą przez małych artystów, i skutecznie chroni przed nudą. Teraz losy Czerwonego Kapturka czy Śpiącej Królewny mogą potoczyć się zupełnie inaczej.

Zabawa w teatr z Mon Petit Art rozwinie wrażliwość w małych ludziach, pobudzi wyobraźnię oraz zamiłowania twórcze. Zestawy te stawiają przede wszystkim wyzwanie kreatywności dzieci, zachęcając do wymyślania i realizacji własnych projektów. Nie bez znaczenie tutaj jest piękna oprawa graficzna, która już na początku wciągnie małych artystów w ten baśniowy świat. Ponadto tworzenie i opowiadanie własnych historii pozytywnie wpłynie na swobodę wypowiedzi, ośmieli dzieci oraz nauczy wyrażania emocji.

Zestawy Mon Petit Art zawierają dwustronne scenografie wykonane z wysokiej jakości tektury, zachwycające swoim niebanalnym wzornictwem. Ponadto dzieci znajdą tutaj kolorowe arkusze z bohaterami oraz elementy choreografii w postaci wypychanek, a dodatkowo również kartony do samodzielnego pokolorowania. Prawdziwy raj dla małych miłośników kreacji.

Dzięki oryginalnym rozwiązaniom, osobliwej estetyce oraz samodzielności twórczej teatrzyki Mon Petit Art staną się prawdziwą pasją dziecka, a nie tylko krótkotrwałą fascynacją.

Dystrybutor: Mokopico