Reklama

Poszukujecie kreatywnej i niebanalnej propozycji zabawy na długie i chłodne wieczory dla całej rodziny? Poznajcie Edukacyjny Teatrzyk Kukiełkowy! To autorski projekt zespołu rodziców, którzy pragną dawać dzieciom narzędzia do rozwoju osobowości i niepohamowaną radość.
Zabawki edukacyjne Teatrzyk Kukiełkowy pozwalają na inscenizację przygód Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosi, trzech małych świnek oraz kilku innych dobrze znanych bohaterów.

Zabawa w teatr jest niezwykle twórcza, rozwijająca i pozwala na bardzo bliski kontakt z dzieckiem dając nam, dorosłym, możliwość lepszego poznania naszych pociech. Odgrywanie poszczególnych postaci pozwala dzieciom odkryć przed nami ich przemyślenia, obawy, lęki i radości. Odgrywanie ról pomaga też w zrozumieniu otaczającego je świata. Dzieciaki uwielbiają wymyślać, improwizować  i przedstawiać ułożone przez siebie historie. Niejeden rodzic będzie zadziwiony, jak bujną wyobraźnię ma jego dziecko. Dodatkowo, dzieci angażując się w zabawę rozwijają umiejętność płynnego mówienia, opowiadania a poprzez  zapamiętywanie ról ćwiczą pamięć.
Każdy zestaw Edukacyjny Teatrzyk Kukiełkowy zawiera:
  • 6 kukiełek
  • 2 dekoracje 
  • Scenariusz w formie edukacyjnej rozmowy
  • Uchwyty i patyczki
  • Sztywne opakowanie o wymiarach: 25,5cm x 21,5 cm x 4 cm

Kukiełki i dekoracje wykonane są ze sztywnej tektury litej oklejonej zadrukowanym kartonem zabezpieczonym dodatkowo błyszczącym laminatem. Po obsadzeniu patyczka w uchwycie postaci otrzymujemy kukiełkę o wysokości ok. 39cm. Po skończonej zabawie patyczek wyjmuje się z uchwytu i oddzielnie wkłada do pudełka.


Każdy zestaw zawiera  scenariusz ułatwiający dynamiczne prowadzenie opowieści. Emocje narastają i finiszują w ciągu 10 minut, nie nadwyrężając cierpliwości małych widzów, który spokojnie śledzą akcje przedstawienia.  Podczas realizacji przedstawień możecie posłużyć się gotowym scenariuszem lub pozwolić dzieciom na improwizację dając im możliwość tworzenia własnych, niepowtarzalnych postaci i historii.

Aby ułatwić i urozmaicić realizację przedstawień  opracowana została  scena teatralna. Jest to przestronna, lekka i bezpieczna konstrukcja, składająca się z kilku prostych do złożenia elementów, które po skończonej zabawie łatwo rozmontować i przechowywać w pudełku.

Więcej o projekcie na stronie producenta.
Producent: MONUMI K.WAGNER Sp. J.

teatrzykkukielkowy.pl

facebook.com/TeatrzykKukielkowy

Zobacz inne pomysły na prezent: