Reklama

Z dnia na dzień świat za oknem staje się coraz mniej kolorowy, a wieczory robią się coraz dłuższe. A gdyby tak  pozwolić dzieciakom pokolorować kawałek świata? I to całkiem spory kawałek.

 

Kolorowany to rewolucyjne podejście do tradycyjnych kolorowanek. To duża Kolorowanka Podłogowa o wymiarach 120 x 80 cm, czyli 9600 cm² powierzchni do artystycznej zabawy przy użyciu kredek, flamastrów ale i farb, bo wzmocniony spód arkusza zabezpiecza przed ich przesiąkaniem. Takie rozwiązanie pozwala na wykorzystanie do kolorowania niemal wszystkiego, co podpowiada wyobraźnia małego artysty. Kolorowanki wykonane są z grubego kartonu, który można bez końca rozkładać i zwijać, a każdy arkusz zapakowany jest w tekturową tubę.

KOLOROWANY czyli Kolorowanki Podłogowe w rozmiarze XXL o wymiarach 120cm x 80cm - ogromna powierzchnia do kolorowania kredkami, flamastrami i farbami. Wzmocniony spód arkusza zabezpiecza przed przesiąkaniem farb. Kolorowanka wykonana jest z grubego kartonu (podobnego do brystolu), który można bez końca rozkładać i zwijać!! Każdy arkusz zapakowany jest w tekturową eko-tubę. Zabawa kolorowanką rozwija sprawność manualną - pomaga przygotować małą dłoń do poprawnego posługiwania się długopisem i ołówkiem w szkole. Przygotowane ilustracje ćwiczą spostrzegawczość, a duża powierzchnia umożliwia wspólne rysowanie kilkorgu dzieciom jednocześnie. Takie rozwiązanie zachęca do kolorowania nawet te dzieci, które wcześniej nie przejawiały chęci do prac z kolorowankami. Dostępne 4 wersje graficzne: ulica, księżniczki, zoo, budowa.

Kolorowanki dla dzieci rozwijają sprawność manualną  i pomagają przygotować małe rączki do poprawnego posługiwania się długopisem i ołówkiem . Bogate w szczegóły ilustracje ćwiczą spostrzegawczość ale jednocześnie, ogromna powierzchnia kolorowanki sprawia, że dzieciaki nie mają problemu z kolorowaniem mniejszych obrazków. Kolorowanka podłogowa XXL umożliwia wspólne rysowanie kilkorgu dzieciom jednocześnie, co zachęca do kolorowania  nawet te dzieciaki, które  wcześniej niezbyt chętnie sięgały po kredki i flamastry.

Wśród czterech dostępnych wzorów znajdziemy coś zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Do wyboru mamy motywy: księżniczki, zoo, plac budowy oraz ulicę, na której spotykamy piratów, kosmitów i rycerzy. Każda z dostępnych grafik może po pokolorowaniu jej stać się ogromnym obrazem, który ozdobi ścianę dziecięcego pokoju.

Kolorowanka XXL na pewno zajmie przez dłuższą chwilę wszystkie dzieciaki, a jak wiadomo dzieci pochłonięte zabawą to chwila wolnego dla rodziców… o ile uda się Wam, drodzy rodzice, nie dać wciągnąć do wspólnego kolorowania, co wcale nie jest taką prostą sprawą. 

zapraszamy na facebook.com/TeatrzykKukielkowy

Gdzie kupić

Teatrzyk Kukiełkowy od: 14,90