Reklama

Kimmi junior  to niezwykłe lalki, które mają swoją osobowość, swój styl i ulubione zajęcia. Każda z lalek ma swoją historię,  która pozwala dziecku poruszyć wyobraźnię i na tej podstawie stworzyć cały magiczny świat kimmi junior. Dzieci traktują  swoje zabawki jak żywe, naprawdę istniejące postacie, przywiązują się do nich i tworzą cale historię życia lalek. Kimmi junior to niezwykłe lalki, które żyją swoim ciekawym życiem.

Dziewczynki będą taką lalę traktowały jak najlepszą przyjaciółkę, która ma podobne upodobania i cechy osobowości. Kiedy laleczka kimmi junior stanie się ulubienicą naszego dziecka, możemy wyposażyć malucha w akcesoria z podobizną ulubionej lali. Kolekcja kimmi junior to modne i bardzo praktyczne akcesoria dla małej dziewczynki.

 


Kolekcja kimmi junior to praktyczne prezenty, które pozwolą małym dziewczynką przechowywać swoje różnorodne skarby, jak domki na biżuterię. Znajdziemy wśród nich także kubeczki z podobizną ulubionej bohaterki, z których zawsze miło jest wypić poranne kakao czy pozytywki z piękną melodią. Oszczędności nauczą skarbonki kimmi junior, a breloczki będą stanowiły piękną ozdobę kluczy czy zapięcia od torebki.

 

Kiedy wielbicielka kimmi junior wybierze się do szkoły, nie musi zostawiać swojej ulubionej bohaterki w domu, może mieć ją przy sobie dzięki pięknym artykułom papierniczym tj.:

 •     Bransoletki i naszyjniki z zawieszkami
 •     Breloczki
 •     Długopisy wielokolorowe
 •     Długopisy z metalową zawieszką
 •     Długopisy z ruchomą główką lalki
 •     Domki na biżuterię
 •     Flamastry dla dzieci
 •     Kolorowanka
 •     Kubki
 •     Lalki
 •     Notesy z długopisem
 •     Pamiętniki zamykane na kłódkę
 •     Piórniki
 •     Plecaki
 •     Portmonetki
 •     Saszetki uczniowskie
 •     Szczotki do włosów
 •     Szkatułki na biżuterię
 •     Torebki
 •     Zestaw kolekcjonerski
 •     Zestaw kreatywny


Dodatkową atrakcją są książeczki z naklejkami do kolekcjonowania, kolorowanki czy piękna papeteria by napisać do drugiej wielbicielki kimmi.  

Kimmi junior to nie tylko piękne akcesoria, ale też moda, która pozwoli jeszcze lepiej podkreślić swój styl kimmi. Znajdziemy wśród dodatków stylowe plecaki, torebki na ramię, torby do ręki. Dodatkowo kolekcję możemy uzupełnić o portmonetki na zamek lub bigiel czy piórniki.

Kimmi junior to niepowtarzalny styl dla małych dziewczynek, które cenią przyjaźń.

kimmijunior.com.pl

O Kimmi junior opowie mama 6-letniej Emilki

Kiedy moja córeczka zobaczyła laleczki kimmi od razu je pokochała, jej ulubioną bohaterką stała się Zoe, niebiesko włosa lala, która lubi rysować tak jak moja mała córeczka. Emilka tak pokochała lalki kimi, że dużą radością było dla niej posiadanie różnych gadżetów z jej podobizną. Emilka dostała od nas pamiętnik, długopis i kolorowankę, z których była zachwycona. Nie dość, że praktyczne to pięknie wykonane i podobają się naszej córeczce.

Kimmi to świetny pomysł na prezent i inspiracja do zabawy dla małych dziewczynek.

Moja Madzia (5 lat) wypróbowała zestaw kreatywny Kimmidoll junior.

Opinia:

Zestaw jest naprawdę super. Zajmuje moje dziecko przez całe wieczory, co w obecnie długie jesienne wieczory jest bardzo istotne, gdyż dał mi, jako rodzicowi, chwilę wytchnienia. Praca z zestawem opiera się na szkicu laleczki  Kimmi na papierze, który wymaga zaaranżowania przez dziecko. Do przygotowania laleczki Madzia wykorzystywała materiały zawarte w zestawie oraz własne przybory plastyczne takie jak kredki oraz brokat.

Zestaw uczy dziecko:

- tworzenia własnych kompozycji kolorystycznych poprzez dobór materiałów do stworzenia sukienki laleczki i akcesoriów,

- kreatywnego myślenia, gdyż dziecko może stworzyć laleczkę na tysiące sposobów wykorzystując zarówno materiały i szablony znajdujące się w zestawie, jak i własne przybory plastyczne,

- precyzji – musi wypełnić szkic posługując się kredkami, farbami, wyciętymi za pomocą szablonu elementami stroju lub dekoracji,

- posługiwania się nożyczkami (z czym moje dziecko ma jeszcze czasem problemy)

Dzięki zamieszczonym szablonom dziecko może stworzyć piękne stroje oraz elementy dekoracyjne. Bez szablonów byłoby to dość trudne szczególnie dla dziecka 5 letniego dziecka, jakim jest moja Madzia. Szablony służą do narysowania na materiałach szkicu do wycięcia lub mogą być wykorzystywane do namalowania kredkami, klejami brokatowymi lub farbkami różnych elementów stroju i dekoracyjnych. Ponadto szablony mogą być wykorzystywane do tworzenia własnych kreacji, nawet po zużyciu podkładów zamieszczonych w zestawie.

Naklejki, które uwielbiają wszystkie dzieciaki, pozwalają na ozdobienie laleczki w drobiazgi, które są najtrudniejsze do samodzielnego stworzenia przez dzieci, np. takich jak oczy czy usta itp.

Bardzo wygodna jest też teczka, gdyż pomaga w przechowywaniu nawet drobnych elementów zestawu.

Szkoda tylko, że do zestawu nie został dołączony klej brokatowy, gdyż bez niego nie jest możliwe stworzenie laleczek z przykładów z okładki – tylko tyle brakuje mu do ideału. Takie kleje mają jednak w domu prawie wszyscy ;)- więc nie ma problemu.

W załączeniu znajduje się pierwsza kreacja stworzona przez moją Madzię.

Będę zachęcać wszystkich znajomych do zakupu zestawu, gdyż jest naprawdę bardzo fajny.

Pozdrawiam serdecznie,

 

Marlena