Reklama

Francuska marka Mon Petit Art zachwyci nie tylko małych artystów, ale również wszystkich rodziców poszukujących dla swoich pociech mądrych i ładnych zabawek. W jej ofercie znajdują się zabawki kreatywne, mające za zadanie przybliżyć dzieciom sztukę, jej uroki oraz kryjące się za nią możliwości. W ten sposób najmłodsi dostają w swoje ręce wyroby, które nie tylko zabawiają, ale także, a może przede wszystkim, dają możliwość rozwoju wyobraźni i kreatywności.

 

Każdy z zestawów Mon Petit Art został indywidualnie zaprojektowany przez artystów z całego świata, choćby takich jak: Izumi Idoia Zubia, Peter Mayor czy Mini Labo. Artykuły , które wyszły spod ich ręki cechuje niezwykła wyrazistość i estetyczne wyrafinowanie. Tworząc na ich bazie swoje własne projekty dziecko ma szansę rozwinąć w sobie wrażliwość twórczą, nauczyć sie komponowania barw i kształtów, a także zobaczyć w jaki sposób przenieść fantazje do świata rzeczywistego. Tak naprawdę ta zabawa ze scenografią, architekturą czy plastyką to w rzeczywistość prawdziwe obcowanie ze sztukę, mające zaszczepić w najmłodszych miłość do działalności artystycznej i jej efektów.

 

Niezwykła pomysłowość zestawów oraz nietuzinkowe wzornictwo skutecznie przyciągną do siebie początkujących artystów, zapewniając im wiele godzin twórczej pracy i zabawy.

Dystrybutor: Mokopico 

Kup tu: tutulandia.pl