Reklama

KUKIEŁKOWY TETRZYK HAMA przeznaczony jest dla dzieci od 5 lat, zawiera 5000 koralików, 1 dużą podkładkę kwadratową, 4 patyczki, kartonowy teatrzyk, taśmę dwustronną, kolorowe projekty, instrukcję, papier do zaprasowywania.

Zabawa w teatr jest dla dzieci wyzwaniem – odtwarzanie ról kształtuje osobowość, umiejętność prezentacji i samooceny , wzmacnia poczucie własnej wartości, pobudza kreatywność i wyobraźnię. Wszystkie nieodparte atuty zabawy w teatr wsparte są jednocześnie w tym produkcie oryginalną, przedstawioną poniżej , kreatywną koncepcją samodzielnego wykonania kukiełek do teatrzyku, pokazującą jednocześnie szerokie możliwości realizacji własnych pomysłów i projektów, wykonywania
zarówno prostych jak i skomplikowanych motywów.

Koncepcja Hama opiera się na wielobarwnych koralikach i podstawkach z kolcami. Koraliki układa się na podstawkach, aż do uzyskania pożądanego motywu. Pozycje koralików można zmieniać dopóki nie zostaną przyprasowane. Papier do prasowania należy położyć na motywie z koralików i użyć zwykłego żelazka do prasowania, do stopienia koralików ze sobą. Koraliki muszą się ochłodzić przez kilka minut. Wówczas można usunąć papier do prasowania i ściągnąć motyw z podstawki. Należy stosować się dokładnie do naszych zaleceń co do prasowania, a prasowanie powinna wykonywać osoba dorosła. Staranne prasowanie pozwoli na wielokrotne użycie podstawki z kolcami.Hama oferuje szeroki wybór wielobarwnych koralików i podstawek z kolcami w wielu różnych kształtach np. kwadrat, serce, gwiazda. Podstawki uniwersalne, dzięki specjalnym wypustkom, można łączyć ze sobą, co pozwala na wykonywanie dużych motywów. Oprócz podstawowych podkładek dostępne są podkładki w kształcie zwierząt, postaci itp.

Hama to doskonały, przyjazny system wspomagający podczas zabawy kreatywność wśród dzieci, może być też rozrywką dla prawie wszystkich grup wiekowych, poczynając od pierwszych nieporadnych dziecięcych prób i wysiłków w zakresie kontroli ruchów dłoni, aż po wiek dorosły, gdy zaawansowane „malowanie koralikami”, może stać się twórczym hobby i pasją. Ponadto Hama została zaprojektowana również tak, że dzieci cały czas przeświadczone są, że to po prostu zabawa. Niezbędne jest, aby dzieci ćwiczyły swoje dłonie i oczy . Muszą nauczyć się rozpoznawać i rozróżniać kolory, precyzyjnie podnosić i utrzymywać małe obiekty, identyfikować kształty w otaczającym je świecie.Hama łączy – może stać się okazją do wspólnego spędzania czasu rodziców z dziećmi lub w gronie przyjaciół. Hama to bogata kolorystyka i różnorodność wzorów, wprowadza w tęczowy świat kolorów – może stać się antidotum na stres i pęd życia.

ZABAWKI, KTÓRE CIESZĄ, UCZĄ I ŁĄCZĄ !

 

Dystrybutor: ECelements