Reklama

Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju przebieranki, czy to te wyjątkowe na bal kostiumowy czy codzienne do zwykłej zabawy. I choć obecnie rodzice raczej nie mieliby problemu z zakupem lub wypożyczeniem gotowego kostiumu, zdecydowanie lepszym pomysłem jest wspólne przygotowanie go z dzieckiem. Taka kreatywna zabawa pozytywnie wpłynie na zdolności manualne dzieci, ich kreatywność oraz nauczy szacunku do własnoręcznie wykonanych przedmiotów, które w niczym nie są gorsze od tych zakupionych w sklepie. A wręcz przeciwnie, wartości dodaje im włożona w nie praca.

W stworzeniu takiego wyjątkowego kostiumu pomogą przebrania dla dzieci z serii Hocki. Dostępne w dwóch wersjach, dla chłopca i dziewczynki, zawierają tekturowe akcesoria w sam raz dla rycerza lub księżniczki. Płaskie wykroje można łatwo złożyć i udekorować według własnego uznania. Dodatkowo, aby dzieci miały większą swobodę tworzenia w każdym opakowaniu znajdują się aż cztery komplety elementów do wykreowania unikalnego przebrania.

W zestawie dla dziewczynki kryją się cztery korony, lusterka, różdżki oraz kolie, czyli wszystkie niezbędne baśniowej księżniczce dodatki. Wystarczy włożyć jeszcze tylko piękną sukienkę i można iść na bal. Na wyposażenie rycerza składają się z kolei 4 miecze, tarcze i korony. Pełny ekwipunek, aby ruszyć do boju z groźnym smokiem czy hordami niegodziwych stworów.

 

 

Każdy z tych elementów Przebieranek można ozdobić według własnych upodobań, wykorzystując do tego kredki, farbki, korowy papier i co tylko jeszcze znajdzie się wśród dziecięcych przyborów plastycznych. Takie rozwiązanie daje dzieciom szansę stworzenia wymarzonego ekwipunku na solidnej bazie gotowych juz wykrojów, rozwijając w nich precyzję i pobudzając wyobraźnię.

odRzeczy

 

Ten wyjątkowy zestaw sprawił, że zamieszkały w moim domu dwie królewny i zaczęło się....

 

... bale, przyjęcia, strojenie się, przyjmowanie gości. Pod strzechę trafiło też trochę eleganckich manier, uprzejmych próśb np. "Czy zechcesz królowo skosztować pysznego ciasta?", pałacowych rozrywek takich jak tańce czy słowiczy śpiew.
Niby proste rekwizyty a zabawa na całego.

 

 

 

Hocki Przebieranki są zrobione z mocnej tektury. Szablony zostały elegancko wycięte, więc po pomalowaniu łatwo je wyjąć. Korona ma bardzo sprytne zamocowanie z tyłu, pozwala dopasować ją do każdego obwodu głowy, a jednocześnie pozostaje w wybranym rozmiarze.

Najbardziej genialna rzecz - w opakowaniu są aż cztery komplety zawierające: lusterko, berło i 2 korony każdy. Bardzo mnie to ucieszyło, bo w domu dwóch księżniczek, mogłaby się pojawić kłótnia o koronę (a tego bym nie chciała). Dodatkowo, zawsze można ulepszyć zestaw akcesoriów królewskich, malując kolejny komplet. Jedną koronę można umocować na gumkę (szkoda, że nie została dołączona do zestawu)

 

Swoje akcesoria dziewczyny same pomalowały farbami w sztyfcie PlayColorKids metallic. Farby genialnie rozprowadzają się po powierzchni i szybko utrwalają. Po nałożeniu dają intensywny, metaliczny blask, więc berło i lustro pięknie lśniło. Korona też by lśniła złotem lub srebrem, jednak królewny wybrały deseń kwiatowy.

 

Zestaw Hocki Przebieranki sprawił moim córką dużo twórczej radości przy malowaniu, a jeszcze większej przy odgrywaniu królewskich ról. Dziekuję i pędzę szykować królewską wieczerze, jejku co mam podać!!!!"