Reklama

Który chłopiec nie chciałby choć przez chwilę poczuć się niczym dzielny rycerz zakuty w zbroję oraz wymachujący mieczem i tarczą? Wykonane własnoręcznie z papieru pomoce szybko się niszczą i nie zawsze są tak efektowne jak chciałoby tego dziecko. W organizacji epickich pojedynków mogą jednak pomóc zabawki z kartonu Cardboard Adventures kanadyjskiego producenta zabawek Orb Factory.

Zawierają one wszystkie niezbędne elementy do samodzielnego stworzenia tekturowej zbroi oraz broni bohatera   , które to posłużą dziecku do rozegrania wielu historycznych bitew. Składnie nie wymaga użycia kleju, ani nożyczek jest więc całkowicie bezpieczne i pozwala uniknąć nadmiernego bałaganu. Ponadto maluch nie będzie musiał się męczyć z wycinaniem elementów, co często nie jest ani proste ani lekkie, szczególnie jeśli przygotowuje się je ze sztywnych materiałów i zwykle wymaga pomocy rodziców. W przypadku tych zestawów natomiast dziecko będzie mogło się pochwalić całkowicie samodzielnym przygotowaniem bitewnego stroju.

Po złożeniu kostiumu przychodzi pora na udekorowanie wyposażenia małego wojownika. Dziecko dostaje do dyspozycji przeróżne naklejki oraz kolorowe markery i od tej chwili kierując się już tylko swoją wyobraźnie może ozdobić poszczególne elementy zamieniając je w swój wymarzony rycerski ekwipunek.

Zabawa zestawem rozwija zdolności manualne dzieci oraz pobudza ich kreatywność i chęć tworzenia. Stworzony przez nie rycerski strój doskonale sprawdzi się nie tylko w czasie zabaw w domu czy ogrodzie, ale także na wszelkiego typu imprezeach kostiumowych.

Zestaw Cardboard Adventures Hero Pack-Zbroja Bohatera zawiera:

  • 3 miecze,
  • młot bojowy,
  • tarcza,
  • kolorowe markery,
  • naklejki,
  • plastikowe łączniki. 

  Z zestawami Cardboard Adventures chłopcy będą mieli okazję cofnąć się w czasie i "wykuć" unikatową zbroję oraz broń z tektury, a także przyozdobić ją zamieniając w wyjątkowy oręż.

Produkt skierowany jest do dzieci od 4 roku życia.

Dystrybutor: Pipistrello

Kup tutaj: nietoperek.com