Reklama

Nie zawsze to co widzisz jest tym co sądzisz.

Rubbabu stworzył zabawkę odpowiadającą potrzebom naszych aktywnych milusińskich, którzy przeżywają i odgrywają przygody swoich książkowych i filmowych bohaterów . Miecz i tarcza rzymska może niepokoić rodzica w pierwszej chwili, bo czy to na pewno bezpieczna zabawa tak biegać po domu i walczyć z wyimaginowanym przeciwnikiem?

Na szczęście tak.

 Po wzięciu zabawki do ręki poczujesz to od razu.

Oba elementy  zarówno miecz jak i tarcza wykonane są ręcznie z pianki naturalnego kauczuku. Zabawka jest bezpieczna, ani dziecko ani nasze meble  nie ucierpią wskutek kontaktu z nią. Trudno sobie wyobrazić ile zastosowań może mieć taki zestaw. Dzieci inscenizują pojedynki rycerskie, przygotowują treningi szermiercze, tworzą przeszkody które trzeba omijać sprawnie ćwicząc zwinność pozytywnego bohatera. Tarcza służy również za parasol przed wyimaginowanym deszczem podczas treningu a na koniec bywa również dachem prowizorycznego schronienia bohatera podczas jego licznych odważnych wypraw.

Pod wieloma względami zabawka jest naprawdę interesująca. Zaskakująco miła i delikatna w dotyku, wpływa na uatrakcyjnienie zabaw naszych dzieci. Jest wykonana ręcznie z w pełni naturalnego kauczuku, który ulega biodegradacji. Stymuluje wyobraźnię i koordynację ruchową.

Rubbabu Polska