Reklama

Ringi Rubbabu to zabawka, która rozrusza całą rodzinę. Cztery kolorowe kółka i zielony stojak zrobione sa z naturalnego kauczuku. Ta ekologiczne zabawki z kauczuku (w pełni biodegradowalna) z pewnością spodobają się maluchom. Jest miękka, sprężysta i przyjemna z dotyku dzięki aksamitnemu meszkowi, którym jest pokryta.

Grając w domu nie zniszczymy ścian, a trochę rywalizacji i zabawy pozwoli nam rozruszać całą rodzinę. Bawić można się zarówno w domu, jaki i na świeżym powietrzu wymyślając coraz to inne scenariusze gier.

Pierwszy pomysł, to rzucanie kółkami, tak aby wskoczyły na zielony stojak. Odległość zawodnika dostosujmy do wieku i możliwości dziecka. Proponujemy także grę drużynową, w której można podawać sobie ringi unikając zawodników drużyny przeciwnej, która utrudni dorzucenie do bazy i zdobycie punktów.

Dużo radości będą miały dzieci z biegania z ringiem na głowie, tak aby nie spadł. A jak się postarają, to może uda im się przez nachylenie głowy trafić kółkiem w bazę.

Miłej zabawy.

Dystrybutor: RUBABU POLSKA

Ringi RUBBABU są kolorowe i miłe w dotyku. Jest to świetna zabawka zarówno dla maluszka jak i starszego dziecka, którą można bawić się na różne sposoby. Moja najmłodsza córeczka 6-cio miesięczna uwielbiała je trzymać w rączce i zakładać na głowę. Służyły także jako zastępczy gryzak przy wychodzących pierwszych ostrych ząbkach i nic im się nie stało. Starsze córki bawiły się ringami rzucając tak aby trafić na słupek albo zakładały je na ręce lub nogi i kręciły nimi dookoła. Później pokazałam im
że można także podrzucać je do góry i żonglować. Taka zabawa szybko się im spodobała. Wszystkie części pokryte są miłym kolorowym materiałem i wykonane z naturalnej pianki kauczukowej dzięki czemu świetnie się odbijają. Zauważyłam również że słupek jest tak wyważony że postawiony na moich panelach nie oderwał się od nich ani na chwilę podczas zabawy. Dodatkową zaletą jest to że łatwo je można umyć. My jesteśmy szczęśliwi że posiadamy taka zabawkę i możemy ją zawsze zabrać na świeże
powietrze i pobawić się nią z innymi. Nic nie zastąpi nam RUBBABUUUUUUU!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiamy
Kasia wraz z córeczkami ;)