Reklama

Moov    to genialne zabawki konstrukcyjne stworzone do samodzielnego montażu, których składanie sprawia dzieciakom ogromną frajdę. Jednocześnie takie wyzwanie mobilizuje małych budowniczych do twórczego myślenia, a u dzieci w wieku wczesnoszkolnym rozwija wyobraźnię i sprawność manualną. Ogromna liczba elementów z drewna, plastiku i metalu oraz pompowanych kół zamieni pokój początkującego konstruktora w prawdziwy plac budowy, dając mu ekscytujące zajęcie na długie godziny. Korzystając z jednego pakietu zbudować można od 3 do 10 najróżniejszych konstrukcji. Skorzystać możemy z instrukcji, w której opisano różne modele, lecz także puścić wodze fantazji i spróbować zrealizować własny, autorski projekt.

Berg Moov
Moov

Zestawy doskonale sprawdzają się także jako zabawki pro-rodzinne, w końcu nawet najbystrzejszemu małemu wynalazcy przyda się czasem pomoc lub rada rodziców. Dodatkowym atutem Moov jest możliwość zabawy na świeżym powietrzu i rozwijanie sprawności fizycznej dzieci, które chętnie korzystają z pojazdów, w których budowie miały swój udział.

Elementy zawarte w pakietach pozwalają na konstrukcję w pełni działających pojazdów oraz budowli w skali 1:1. Może być to helikopter, gokart, motocykl, hulajnoga czy samochód albo na przykład katapulta czy most zwodzony. Do montażu nie potrzeba żadnych narzędzi, tak więc przy odrobinie wyobraźni i zapału dziecko nawet samodzielnie będzie w stanie złożyć swój wymarzony pojazd. Oto kilka przykładowych modeli:

 

Moov

Zabawka zyskała już uznanie milionów rodziców oraz dzieci na całym świecie, o czym świadczą zdobyte nagrody i wyróżnienia, m.in. Best Toys Award Nurnberg 2008 oraz Speelgoed van het jaar 2008. Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5 - 12 lat.

 

Supertoys