Reklama

Dzieci, a chłopcy w szczególności kochają wszelkie opowieści o piratach, morskich przygodach i poszukiwaniach legendarnych skarbów. A gdyby tak w ich ręce wpadła jakaś zaginiona skrzynia? Z pewnością poruszyłoby to wyobraźnię małych poszukiwaczy i wywołało całą lawinę snutych wieczorami historii.

Z oryginalną zabawką od Orb Factory teraz jest to możliwe. Zestaw Klątwa skrzyni skarbów   zawiera solidną piracką skrzynię z tektury wyposażoną w działający zamek, sekretną komorę oraz specjalną niespodziankę. Ponadto załączone klejnoty pozwalają na samodzielne jej ozdobienie, a ponieważ jest ich ponad 250 sztuk, możliwości, a więc i zabawa są ogromne. W załączonej instrukcji dziecko znajdzie również ciekawe informacje i fakty dotyczące piratów oraz klątwy. Będzie to dla malucha pasjonująca lektura, szczególnie na długie zimowe wieczory, która być może zachęci go do nauki czytania.

Dekoracyjne klejnoty są samoprzylepne, dzięki czemu układanie wzorów jest niezwykle łatwe i przyjemne. Nie wymaga kleju, ani żadnych dodatkowych narzędzi.

Zabawa z zestawem Klątwa skrzyni skarbów wpływa pozytywnie na rozwój małych odkrywców. Samodzielne układanie wzorów doskonali koordynację wzrokowo - ruchową, wspomaga sprawność manualną oraz pobudza kreatywność. Ponadto dziecko uczy się celowości działania i koncentrowania uwagi na wykonywanym w danej chwili zadaniu.

Najważniejsza jednak jest radość, jaką będzie czuł mały odkrywca podczas, gdy po raz pierwszy spróbuje otworzyć piracką skrzynię. Co znajdzie w środku? Skarb czy może jakąś pułapkę?

Zestaw ten to doskonały pomysł na prezent pod choinkę, który na pewno wywoła żywe emocje u każdego chłopczyka.

Produkt przeznaczony jest dal dzieci od 4 roku życia.

Dystrybutor: Pipistrello

Kup tutaj: nietoperek.com