Reklama

Zestaw Playmobil 5187 Pojazd terenowy policji z motorówką  pozwoli dzieciom jeszcze skuteczniej chronić mieszkańców ich miniaturowego świata, i to zarówno na lądzie, jak i w wodzie. W jego skład poza samochodem i łodzią wchodzi naczepa do przewozu motorówki, 2 figurki policjantów wraz z dodatkowym sprzętem i uzbrojeniem, a także podwodny silniczek, pozwalający na puszczanie policyjnej motorówki na wodzie.

Playmobil Pojazd terenowy policji z motorówką

 

Terenowa furgonetka doskonale sprawdzi się podczas pościgów za przestępcami, a także bezpiecznie odwiezie ich do aresztu. Posiada zdejmowany dach, dla wygodnej zabawy oraz cztery otwierane drzwi. W jej wnętrzu swobodnie zmieści się do czterech figurek.

Dzieci mogą wykorzystać pojazd również do transportu policyjnej łodzi, dzięki załączonej do zestawu specjalnej przyczepie. Po wodzie wyposażona w silnik motorówka pomknie już samodzielnie.

Playmobil Pojazd terenowy policji z motorówką

 

Wszystkie elementy zestawu Pojazd terenowy policji z motorówką wykonane są bardzo solidnie i z dużą starannością. Doskonale skomponują się z innymi zabawkami Playmobil, poszerzając możliwości kreowania dziecięcego świata.

Producent: Playmobil

Gdzie kupić

krainazabawy.pl od: 99,00
Playmobil od: 99,99
mario.sklep.pl od: 99.99
e-swiatdziecka.com.pl od: 100,00