Reklama

Seria Wakacje na placu kempingowym od Playmobil   pozwoli dzieciom juz teraz poczuć przedsmak lata. W poszczególnych zestawach maluchy znajdą moc atrakcji, będą mogły miniaturowym ludzikom zorganizować nocleg na polu namiotowym połączony z innymi przygodami, jak choćby wizytą w Aqua Parku. Wszytki elementy zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i cieszą oczy intensywnymi kolorami. Wakacje na placu kempingowym można swobodnie łączyć z innymi seriami Playmobil, gdyż wyprodukowane zostały w tej samej skali.  

Duży plac kempingowy 5432

Duży plac kempingowy

Duży plac kempingowy 5432 to niezwykle bogaty zestaw nawiązujący do letniego wypoczynku na łonie natury, z pomocą którego dzieci bez problemu odtworzą biwakową scenerię. Wejście na plac zamyka składany szlaban, obok którego można ulokować recepcję, gdzie każdy turysta musi się zameldować, oraz obficie wyposażony sklepik, połączony z kawiarnią, w sam raz na codzienne zakupy. Oddzielny budek stanowią łazienki wyposażone w pralkę, umywalki, toaletę oraz działający prysznic z tryskającą wodą. W składanym namiocie jest miejsce dla całej rodziny, a nawet czworonożnych pupili.

Wśród 261 przeróżnych akcesoriów dzieci znajdą także lodówkę turystyczną, kosz na śmieci, artykuły spożywcze, zabawki oraz roślinne elementy. Pełen atrakcji biwak można jeszcze wzbogacić o mniejsze zestawy Playmobil z serii Wakacje na placu kempingowym.

Aqua Park z fontanną wieloryba 5433

Aqua Park z fontanną wieloryba

Letni wypoczynek trudno sobie wyobrazić bez kąpieli, dlatego też w serii Wakacje na placu kempingowym Playmobil nie mogło zabraknąć tego typu rozrywek. Aqua Park z fontanną wieloryba 5433 pozwoli dzieciom na odrobinę zabawy z wodą. Znajdziemy tutaj sporej wielkości basen ze zjeżdżalnią i trampoliną oraz mniejszy, brodzik dla najmłodszych. Specjalne pompki sprawiają, że prysznic oraz fontanna tryskają wodą, a liczne akcesoria urozmaicają zabawę. Załączona do zestawu czteroosobowa rodzina na pewno nie będzie się tutaj nudzić, szczególnie kierowaną bujną wyobraźnią dziecka.

Przyczepa kempingowa 5434

Przyczepa kempingowa

Niektórzy wyżej od namiotu cenią sobie nocleg w domku na kołach. Zestaw Przyczepa kempingowa 5434 pozwoli dzieciom na zorganizowanie swoim figurkom właśnie takich wakacji. Na bogate wnętrze pojazdu składa się między innymi szerokie łóżko, które szybko można zamienić w stoliczek z 2 ławeczkami, toaleta, aneks kuchenny wyposażony w gazową kuchenkę, drobne sprzęty, narzędzia oraz artykuły spożywcze. W słoneczne dni rodzina może upichcić obiad na grillu, kryjąc się w cieniu pod rozkładaną markizą. Przyczepę kempingową możemy także podłączyć do ulokowanej na trawniku budki z prądem.

Rodzinny namiot 5435

Rodzinny namiot

Biwakowanie wśród dzikiej przyrody to wspaniała przygoda, w której zorganizowaniu  w dziecięcym pokoju pomoże najmłodszym   zestaw Playmobil Rodzinny namiot 5435.   Składany namiot pomieści trzyosobową rodzinę, a liczne akcesoria urozmaicą zabawę. Znajdziemy tutaj miedzy innymi krzesełka, stolik, lodówkę, suszarki na bieliznę, lampę naftową oraz wszytko co niezbędne do przygotowywania posiłków, w tym kuchenkę, naczynia oraz artykuły żywnościowe.  

Samochód rodzinny RC 5436

Samochód rodzinny RC

Na kemping trzeba jeszcze czymś dojechać, doskonale nada się do tego Samochód rodzinny RC 5436. Auto wyposażono w miejsca dla 4 pasażerów, fotelik dla dziecka, otwierany dach oraz bagażnik. Atrakcją dla dzieci jest możliwość wykorzystania podczas zabawy kontrolera zdalnego sterowania.

Producent: Playmobil

Gdzie kupić

ekajtek.pl od: 49,90
Krainazabawy.pl od: 62,00
E-swiatdziecka.com.pl od: 63,00