Reklama

Playmobil
Święta Wielkanocne mogą sprawić dzieciom równie wiele radości co Boże Narodzenie. W końcu wspólne wypieki, malowanie jajek czy przystrajanie wielkanocnego koszyczka to niewątpliwe atrakcje, które na długo pozostają w pamięci maluszka. Dłużący się czas oczekiwania na ten pracowity, ale i nie zwykle wesoły okres, umilą dzieciom zupełnie nowe zestawy Playmobil, nawiązujące do tej pełnej zajączków i pisanek stylistyki.

Kalendarz Wielkanocny (Nr artykułu: 4169) pomoże maluchom w odliczaniu pozostałych do świętowania dni. W pudełku znajduje się 10 skrytek, a w każdej unikalna zabawka związana tematycznie z wielkanocnymi motywami. Wszystkie razem stworzą barwną scenkę, a mianowicie zajęczą rodzinkę zajmującą sie malowaniem pisanek.

Kalendarz Wielkanocny

Kalendarz Wielkanocny Playmobil będzie nie tylko wspaniałą zabawką i wesołym akcentem, wprowadzającym do dziecięcego pokoju świąteczny nastrój, ale także przybliży on najmłodszym koncepcję czasu oraz pomoże w ćwiczeniu cierpliwości. W końcu dziecko każdego dnia będzie mogło wyjąć tylko jedną zabaweczkę, a na resztę trzeba będzie spokojnie poczekać.

Doskonałym pomysłem na świąteczny upominek dla malucha są również Jajka Wielkanocne Playmobil, kryjące w swoim wnętrzu prawdziwą niespodziankę. W każdym zamknięty został tematyczny zestaw figurek oraz akcesoriów pozwalający na zbudowanie scenki, do której dziecięca wyobraźnia dopisze masę historii. Dodatkowym plusem jest praktyczny pojemnik w kształcie jaka, w sam raz do przechowywania zabawek.

Jajka Wielkanocne Playmobil

W ofercie Wielkanocnych Jajek z niespodzianką Playmobil nowością są zestawy: Mała indianka ze zwierzętami leśnymi (Nr artykułu: 5278), Kwiatowa wróżka przy drzewku motylkowym (Nr artykułu: 5279), Motocyklista z chopperem (Nr artykułu: 5280) oraz Robo-Gangster Spy-Glider (Nr artykułu: 5281). Każdy z nich wzbogaci zabawę posiadanymi już przez dziecko seriami, podsuwając pomysły na kolejne scenariusze przygód.

Producent: Playmobil