Reklama

Z okazji swoich 40 urodzin firma Playmobil wypuściła na rynek zestawy jubileuszowe, które dla wiernych fanów będą wspaniałym uzupełnieniem dziecięcej kolekcji zabawek Playmobil, a dla maluchów dopiero rozpoczynających przygodę z tym małoformatowym światem, doskonałą podstawą do budowania swojego zbioru. W każdym pudełku znajduje się bazowy większy zestaw oraz pasujące do niego uzupełnienie, które daje jeszcze większe możliwości zabawy.

Wszystkie jubileuszowe zestawy Playmobil, jak zawsze wyróżnia duża dbałość o szczegóły i staranne wykonanie. Nieżalenie czy to dzielni strażacy czy baśniowe księżniczki, wszystkie postacie i towarzyszące im akcesoria, a także otoczenie doskonale oddają klimat budowanego świata, aby jak najskuteczniej wciągnąć dzieci do zabawy i zaangażować na jak najdłuższy czas.

Zestaw jubileuszowy Turniej rycerski i wóz z armatą 5168

Zestaw jubileuszowy „Turniej rycerski + wóz z armatą

Zestaw Playmobil idealny dla miłośników średniowiecznej rzeczywistości z właściwymi jej rycerzami, rumakami i przeróżną bronią. Dzieci dostają tutaj w swoje ręce przede wszystkim 3 figurki dzielnych rycerzy, 2 bojowe rumaki, kukłę treningową, wóz z armatą oraz szeroki wybór uzbrojenia. Właściwie wszystko co niezbędne do zorganizowania zapierającego dech w piersiach turnieju rycerskiego, a tym samym przeniesienia się do pełnego bohaterskich czynów świata z przeszłości.

Zestaw jubileuszowy Akcja strażacka + Quad 5169

Zestaw jubileuszowy Akcja strażacka + Quad

Mali strażacy znajdą tutaj wszytkie wymagane do przeprowadzenia szybkiej i sprawnej akcji ratunkowej akcesoria, szczególnie że do zestawu załączono tryskającą prawdziwą wodą pompę. W gaszeniu pożaru pomogą także dwaj strażacy, dodatkowy sprzęt w postaci gaśnicy czy wiaderka, a także fantastyczny quad z hakiem holowniczym, który pozwoli szybko dotrzeć na miejsce zdarzenia. Całości dopełnia płyta imitująca płonący dom oraz plac w sam raz do rozłożenia niezbędnego w akcji ratunkowej ekwipunku.

Zestaw jubileuszowy Wyspa księżniczki + romantyczna gondola 5456

Zestaw jubileuszowy Wyspa księżniczki + romantyczna gondola


Jubileuszowe wydanie nie ominęło także Baśniowego Pałacu, a więc typowo dziewczęcej serii Playmobil, utrzymanej w bajkowej stylistyce i zamieszkałej przez fantastyczne istoty. Z okazji rocznicy dzieci dostają do dyspozycji przepiękną Wyspę Księżniczki, na którą można dostać się jedynie królewską gondolą.

Na tym uroczym spłachetku ziemi znajduje się zwieńczoną podobizną smoka fontanna, barwne kwiaty oraz ruchomy pomost. Oprócz gondoli do brzegów wyspy przybija także od czasu do czasu rodzina łabędzi z młodymi. W zestawie znajduje sie ponadto figurka królowej, dwie księżniczki w różnym wieku, książę oraz stadko białych gołębi. Wszystko to przeniesie dziewczynki w pełen przygód i niezwykłych zdarzeń baśniowy świat.

Zestaw jubileuszowy Wybieg dla kucyków + zaprzęg z kucykiem 5457

Zestaw jubileuszowy Wybieg dla kucyków + zaprzęg z kucykiem

Bogaty zestaw Playmobil w sam raz dla maluchów wyjątkowo kochających zwierzęta. Trzy kuce na pewno podbiją serca dzieci, a zabawę uatrakcyjni duży wybieg z roślinnością, ogrodzeniem i małym stawem, konny zaprzęg z wozem, 3 figurki opiekunów, a także całe mnóstwo dodatkowego wyposażenia, chociażby w postaci ptaszków, krecika czy marchewek do karmienia kucyków. Te drobne akcesoria wspaniale urozmaicają i wzbogacają zabawę.

Każdy z jubileuszowych zestawów Playmobil, choć zupełnie inny, równie skutecznie przeniesie dzieci w świat wyobraźni, gdzie wraz z wymyślonymi postaciami będą przeżywać fantastyczne przygody, rozwijając swoją pomysłowość, kreatywność, a także zdolności motoryczne.