Reklama

Zestawy z serii Playmobil Zabawa na powietrzu zapraszają dzieci do aktywnego spędzania czasu w terenie. Wyprawa do parku w celu podziwiania wznoszącego się w górę szybowca czy zawody spadochronowe zorganizowane w zaciszu ogrodu to doskonały sposób na oderwanie pociech od ekranów i zachęcenie do ruchowych zabaw na świeżym powietrzu.

Rakieta Power

Rakieta Power

W zestawie Playmobil Rakieta Power 5452 dzieci znajdą ręczną pompkę stanowiącą wyrzutnię, wyposażoną adekwatnie figurkę pilota, praktyczne zaczepy do spodni oraz oczywiście dwie rakiety. Te ostatnie wystarczy umieścić na wyrzutni i uderzyć w tłok, aby posłać je wysoko w niebo.

Rakiety posiadają także dodatkowe właściwości uatrakcyjniające zabawę, biała podczas lotu obraca się wokół własnej osi, czarna z kolei gwiżdże. Obie natomiast wykonane są z miękkiej pianki, pozwalając na bezpieczną zabawę zarówno na zewnątrz, jak i w zamkniętych pomieszczeniach.

Szybowiec-Turbo 

Szybowiec-Turbo

Szybowiec-Turbo 5453 to klasyczny biały model ozdobiony po bokach wyścigowymi paskami. Zestaw ten oferuje szerokie możliwości zabawy na powietrzu. Wyrzucony będzie swobodnie szybował w powietrzu, aby biegnący za nim maluch mógł go złapać. Samolot wykonany jest z ultralekkiego aerodynamicznego materiału oraz wyposażony w wyjmowaną figurkę pilota.

Spadochroniarz Greg 

Spadochroniarz Greg

Odpowiednio podrzucony Spadochroniarz Greg 5454 będzie unosił się w powietrzu, aby następnie wylądować na ziemi lub w rękach czekającego dziecka. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki spadochron powinno się delikatnie zwinąć, a następnie zarówno jego samego, jak i figurkę wyrzucić w powietrze. Cały zestaw utrzymany jest w rzucającej się w oczy żółto-czarnej tonacji, tak więc dziecko nie będzie miało problemu ze znalezieniem swojego spadochroniarza pośród traw.

Spadochroniarz Rick  

Spadochroniarz Rick

Podobną zabawę zorganizujemy wykorzystując zestaw Spadochroniarz Rick 5455, różniący się od poprzednika jedynie pomarańczowo-niebieską kolorystyką oraz dużą gwiazdą na spadochronie. Mając do dyspozycji obu spadochroniarzy możemy już zorganizować mały, ale pełne emocji konkurs lotów.

Producent: Playmobil

Gdzie kupić

Playmobil od: 39,99
krainazabawy.pl od: 39,00