Reklama

Boikido to francuska marka zajmująca się produkcją drewnianych zabawek, doskonale wpływających na rozwój dzieci oraz przyjaznych środowisku. Ich kolorowy świat skutecznie przyciąga uwagę maluchów zachęcając do odkrywania jego tajemnic. Nowa linia zabawek Boikido nadal podąża tym trendem, jeszcze skuteczniej inspirując wyobraźnię maluchów.

Wooden Flying Saucer Luna i Comet Pull Toys to zabawki do ciągnięcia, które pomogą dzieciom w stawianiu pierwszych kroków. Pozytywnie wpływają one na zmysł równowagi oraz motywują do nauki chodzenia. Ruchome elementy zabawek, jak choćby unoszący się w górę i opadający ogon komety, będą doskonałą zachętą do krótkich spacerów.

Z kolei Wooden Boikitrain Circus pozwoli maluszkom stworzyć prawdziwą cyrkową paradę. Dzieci mogą układać 15 drewnianych klocków na specjalnym kole lub bezpośrednio na podłodze. Wszystkie te elementy są niezwykle barwne, znajdziemy tutaj przeróżne egzotyczne zwierzęta oraz przedmioty związane z cyrkiem. Zabawa z nimi będzie doskonałym ćwiczeniem wyobraźni i kreatywności, a ponadto pomoże w rozwoju umiejętności motorycznych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Nowością są też 12 elementowe układanki Animal Puzzle mieszczące się w solidnym drewnianym pudełku służącym zarówno do ich przechowywania, jak i zabawy. Z barwnych elementów dzieci mogą złożyć 6 zwierzaków na wieczku skrzynki lub też łączyć dowolnie wybrane części, tworząc zupełnie nowe unikalne stworzenia. Puzzle pomagają w nauce rozpoznawania kształtów i kolorów, pobudzają wyobraźnię oraz wspierają kształtowanie zdolności manualnych.

W ofercie Boikido znajduje się jeszcze całe mnóstwo innych cieszących oczy i stymulujących rozwój maluszków zabawek, w postaci klocków, instrumentów muzycznych, pchaczy czy układanek. W większości są to artykuły produkowane ręcznie według oryginalnych projektów, zapewniających optymalną konstrukcję i funkcjonalność dla danej grupy wiekowej odbiorców, mieszczących sie głównie w przedziale od 1 roku do 5 lat.

Producent:   Boikido

Gdzie kupić

Marko od: 15,50