Reklama

Zabawa klockami „Peace & Love“® to zainspirowanie dziecka takimi ideami i wartościami jak miłość, przyjaźń, świadome życie, radość... Wolność tworzenia pobudza kreatywność, rozbudza wyobraźnię.

Klocki powstały z różnych gatunków drewna o unikalnej fakturze i odcieniach. Grawerowane napisami Peace, Love, conscious, freedom,truth, accept, happy… , a także znakiem nieskończoności i uśmiechniętą buźką, zapraszają do zabawy w świecie pięknych pojęć i nieograniczonej fantazji. Pokryte mieszanką naturalnego oleju roślinnego i wosku pszczelego.

Klocki drewniane Peace&Love® umieszczono w skrzynce z litego drewna, aby oprócz radości z zabawy, cieszyły nasze oczy, tworząc oryginalny element dekoracyjny wnętrza. Wyselekcjonowane drewno pochodzi od certyfikowanych dostawców FSC. Wykończone jest woskiem pszczelim i olejami roślinnymi, które nadają mu idealną gładź i są przyjemne w dotyku. Klocki zapakowane są w kartonowe pudełko, zaprojektowane tak, aby można było ponownie je użyć lub łatwo recyclingować. Wolne od wszelkich szkodliwych substancji. Produkt ekologiczny. Made in the Beskidy Mountains.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Producent: Wooden Story

 

Gdzie kupić

WOODENSTORY od: 130