Reklama

Identyfikacja kolorów i kształtów to jedna z umiejętności nabywanych na wczesnym etapie rozwoju, z której zarówno maluszek, jak i chwalący go rodzice są bardzo dumni. Doskonałą okazją do ćwiczeń w tym kierunku będą drewniane puzzle dla dzieci od tinyme . Każdorazowe włożenie barwnego elementu na właściwe miejsce będzie dla dziecka małym sukcesem, wartym uwagi dorosłych.

Klasyczne drewniane puzzle dostępne są w wersji dla początkujących oraz znacznie rozszerzonej, jako kolejny krok na drodze edukacji. Małe zestawy to kolorowe liczby do 10 lub proste figury geometryczne, które można dopasowywać skupiając się na kolorach bądź samych kształtach. Druga opcja to już cały alfabet oraz bardziej złożone elementy, jak gwiazdka czy strzałka.

Proste, ale elegancie drewniane puzzle świetnie łączą w sobie walory rozrywkowe i edukacyjne, pozwalając na kształtowanie wielu umiejętności. Oprócz identyfikacji kolorów i kształtów, maluch podczas zabawy będzie poznawał cyferki oraz podnosił swoje zdolności manualne. Ponadto szablony można wykorzystać również do odrysowywania, ćwicząc w ten sposób wczesną technikę pisania.

Puzzle wykonane są z nietoksycznych materiałów i przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Producent: tinyme