Reklama

 

Mudpuppy

Amerykańska marka produktów dla dzieci, Mudpuppy, to cały szereg kreatywnych i edukacyjnych zabawek. Znajdziecie wśród nich szeroki wybór naklejek, zeszytów i szablonów do rysowania, wspomagających naukę artykułów, a przede wszystkim mnogość przeróżnych puzzli i układanek magnetycznych.   Puzzle dla dzieci doskonale sprawdzą się w samodzielnych zabawach dziecka, a także będą doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu z rodzicami.

 

Szczególnie mocno polecamy zestawy puzzli magnetycznych,   idealnych do układania w domu, jak i poza nim. Każdy składa się z wygodnej, metalowej walizki, kryjącej w sobie ilustrowane tła oraz szereg barwnych magnesów o przeróżnych kształtach. Wyróżniają się one żywymi barwami, niebanalnym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania, co cieszy oczy i skutecznie przyciąga uwagę malucha.

Ponadto zapakowane są w eleganckie i praktyczne opakowania, ułatwiające przechowywanie i wdzięcznie prezentujące się w pokoju dziecka. Z kolei całkiem spore rozmiary elementów sprawiają, że radzą sobie z ich układaniem również młodsze pociechy, więc choć producent zaleca puzzle magnetyczne dla dzieci od 6 roku życia, spokojnie można oddać je w ręce nawet czterolatków.

W ofercie Mudpuppy znajdują się dwie linie tych układanek, Magnetyczne postacie i Magnetyczne konstrukcje   , jedne i drugie mogą poszczycić się naprawdę dużym wyborem wzorów, skierowanym tak do chłopców, jak i dziewczynek. Zawarte w nich magnesy dowolnie przyczepia się na załączonych planszach, tworząc nieskończoną ilość kombinacji. Taka swoboda, pozwalająca wciąż na nowe łączenie elementów, a tym samym budowanie oryginalnych obrazów, gwarantuje, że zabawa się nie znudzi.  Jest to także   idealne rozwiązanie w podróży , gdyż z metalowego pudełka nic nie wypadnie, a przerwane układanie można kontynuować od momentu, na którym sie skończyło.

Na szczególną uwagę zasługują także Puzzle konstrukcyjne, pozwalające na układanie elementów tylko i wyłącznie według własnej inwencji. Taka zabawa doskonale wpływa na rozwój wyobraźni dziecka, jego zdolność motorycznych, a także uczy przestrzennego myślenia.   W trosce o środowisko opakowanie oraz wszystkie kawałki puzzli wykonane zostały w 100% z tekstury powstałej w procesie recyklingu. Pomalowane są nietoksycznymi farbami.

Mudpuppy co roku wprowadza w życie zupełnie nowe pomysły i rozwiązania, dzięki czemu produkty tej marki były już wielokrotnie nagradzane za innowacyjność, kreatywność oraz funkcjonalność. Porządnie wykonane w typowo dziecięcej estetyce zachwycają bogactwem kolorów i form, tak aby każdy znalazł wśród nich odpowiednie dla swojej pociechy artykuły.

Mudpuppy

 

Dystrybutor:   W Małym Świecie

Kup tutaj