Reklama

Wrebbit 3D Puzzle to niesamowite przestrzenne puzzle, które przedstawiają piękne zamki, ważne światowe zabytki i niesamowite budowle przeniesione z trylogii Tolkiena o dzielnym Frodo i drużynie pierścienia.
Jeżeli znudziły się Wam zwykłe, jednowymiarowe puzzle, spróbujcie czegoś zupełnie nowego. Przestrzenne puzzle 3D wiernie odtwarzają każdą budowle. Ich wielkość pozwala na odwzorowanie najmniejszych szczegółów. Po ułożeniu puzzle stanowią piękną i oryginalną ozdobę. Niejednokrotnie mogą przypominać nam o niezwykłych wakacjach i odwiedzonych zabytkach lub stanowić kolekcjonerski gadżet dla miłośników twórczości Tolkiena.

 

puzzle 3D

 


Wrebbit 3D Puzzle oferuje nam możliwość samodzielnego ułożenia Wieży Eiffla (ok. 230,00 PLN) z 816 elementów. Tak ułożona konstrukcja mierzy sobie 102 cm oraz szeroka na 40 cm. Taka budowla z pewnością zrobi wrażenie na oglądających.
Wiernie odwzorowany Taj Mahal (ok. 97,50 PLN), jeden z cudów świata, to nie lada gratka dla każdego miłośnika puzzli. Układanka składa się z 950 elementów i stanowi wyzwanie dla tego, kto będzie chciał ją ułożyć.

 

puzzle 3D

 

Kup tu...


Wspaniałym ukoronowaniem kolekcji Wrebbit 3D Puzzle są przestrzenne konstrukcje wiernie odtwarzające budowle żywcem wzięte z filmowej trylogii Tolkiena Władca pierścienia, Drużyna pierścienia, Powrót króla. Wśród puzzli znajdziemy Zamek Minas Tirith (ok. 127,00 PLN), piękna stolicę Gondoru, który staje się świadkiem jednej z największych bitew o Śródziemie, gdzie siły Mordoru walczą z ostatnimi wolnymi, zjednoczonymi we wspólnej walce ludami. Puzzle składają się z 819 elementów i pięknie odtwarzają cudowny, wyniosły biały zamek, gdzie osiada prawowity król Gondoru Aragorn.

 

puzzle 3D


Wyzwaniem okaże się ułożenie mrocznej, wysokiej Wieży Isengardu (ok. 103,00 PLN), na której był więziony czarodziej Gandalf. Puzzle składają się z 409 elementów i wiernie odtwarzają tą wyniosłą i przerażającą konstrukcję.

 

 

puzzle 3D


Nie zabraknie wśród puzzli także bajkowej krainy Hobbitów (ok. 110,00 PLN), gdzie malutkie domki schowane są wśród łąk i drzew. To tu swój początek ma niezwykła, tak niebezpieczna wyprawa małego, dzielnego Frodo, który swą niezwykłą misją uratował cały świat przed zagładą.

puzzle 3D


Puzzle:

 

  • rozwijają zdolność dokonywania analizy i syntezy
  • kształtują koncentrację uwagi
  • rozwijają spostrzegawczość
  • kształtują logiczne myślenie

Kup tu...