Reklama

Wentworth Puzzles,  firma specjalizująca się w różnego typu układankach, wypuściła na rynek kilka nowych zachwycających wzorów. Jednym z nich są   drewniane puzzle Hummingbird Garden urzekające feerią barw letnich kwiatów oraz buszujących wśród nich kolibrów i motyli. Nie mniejszym wyzwaniem będzie ułożenie tętniących życiem puzzli Alice in Wonderland, na których goszczą liczne postacie z tej baśniowej historii oraz wybrane cytaty. Ta układanka zajmie zarówno młodsze, jak i starsze pociechy na wiele godzin. Z kolei Riverside Home in Bloom przedstawiające wiejski domek w urokliwym krajobrazie to już coś dla młodzieży i dorosłych.

Za to puzzlami, które bez wątpienia podbiją serca młodszych dzieci będą Noah's Ark. Utrzymana w kreskówkowym stylu grafika jest bardzo kolorowa, estetycznie wykonana i dopracowana w każdym szczególe, co doskonale widać na utworzonej z drobniutkich motyli tęczy. Maluchy będą zachwycone wypełnianiem arki przeróżnymi gatunkami zwierząt, zwłaszcza, że poszczególne kawałki przybierają naprawdę wymyślne kształty.

Puzzle dla dzieci to tylko niewielki ułamek znajdujących się w ofercie Wentworth Puzzles układanek. Wszystkie one zachwycają zarówno przepiękną grafiką, jak i precyzją wykonania, dzięki laserowemu cięciu kawałków. Ponadto tym co szczególnie wyróżnia je na tle konkurencji są przeróżne, unikatowe i nieregularne kształty elementów, przenoszące ich składanie na wyższy poziom.

 

 

Producent:   Wentworth Puzzles