Reklama

Lum Lums to seria magicznych lalek, ich zwierzątek i akcesoriów, które świecą po połączeniu w magiczny krąg lub złapaniu za rączki. Do dyspozycji dzieci oddane zostały 4 przyjaciółki: uwielbiająca zajmować się swoimi roślinkami Floressa, kochająca taniec Valerina, gustująca w słodkościach Yummie oraz zafascynowaną modą Trindi. Każda z nich ponadto troskliwie opiekuje się swoim własnym zwierzątkiem Nu Nu.

Tym co szczególnie wyróżnia serię Lum Lums jest zabawa światłem, które pojawia się gdy minimum cztery laleczki stworzą krąg lub gdy dziecko dotknie obu dłoni jednej z nich. Również dziewczynki mogą uczestniczyć w tym pierścieniu przyjaźni, trzymając się za racę i chwytając figurki. Jedynym wymogiem jest tutaj zamknięcie obwodu. Efekty świetlne uzyskamy również w momencie zetknięcia się nosków dwóch zwierzątek Nu Nu lub gdy dotnie go jedna z  Lum Lums.

Każda laleczka oprócz ukochanego pupila posiada zestaw charakterystycznych dla siebie kolorowych akcesoriów, na który składają się między innymi spódniczki, buciki, torebki czy ozdoby do włosów. Dużym plusem jest fakt, że te elementy garderoby pasują na każdą z przyjaciółek, tak więc mogą wymieniać się one swoimi dodatkami, aby dziewczynki miały jeszcze więcej radość z ich przebierania.

Te cztery podstawowe zestawy Lum Lums można rozbudować o kolejne zwierzątka Nu Nu, przydatne dziewczynkom akcesoria odpowiadające upodobaniom każdej z laleczek oraz cały domek z wyposażeniem oferujący aż 17 dodatkowych elementów. Magiczni pupile dostępni są w czterech wariantach, w każdym znajduje się para świecących zwierzątek oraz ich zabawki.

Cechy zabawek Lum Lums:

  • fantastyczna zabawa światłem,
  • estetyczne, miłe dla oka wykonanie figurek,
  • możliwość przebierania laleczek,
  • promowanie wartości przyjaźni,
  • możliwość rozbudowy zestawów o dodatkowe akcesoria,
  • dla dzieci od 4 roku życia.

Gdzie kupić

Empik od: 34,99

Zobacz inne pomysły na prezent: