Reklama

 

Każdy malec potrzebuje wyjątkowej zabawki do przytulania, do zabawy i do obdarzania miłością. Takie wyjątkowe i piękne zabawki, to te wykonane ręcznie. Są one zrobione z prawdziwą pasją, autor wkłada w nie swoje serce i troskę o najdrobniejszy detal. Ręcznie wykonane zabawki są też niepowtarzalne i mogą być wykonane specjalnie dla danej osoby.

 

Lollishop to lale, misie, stwory i potwory, czyli zabawki wyczarowane przez wyjątkową mamę. Znajdziemy tu kolorowe misie z oczkami z guziczków, poduchy truskawki, szmaciane lalki i inne pomysłowe zabawki. Na bolące brzuszki czy zimne stópki są termoforki z pestkami wiśni, uszyte w formie kolorowych, wesołych kurczaków. Dla małych wielbicieli horrorów powstały specjalne lalki na Halooween, a dla chłopaków lalki chłopackie. Dziewczynki, które uwielbiają szmaciane lale z pewnością znajdą tu swoją ulubioną.

Zabawki Lollishop to pluszowi przyjaciele dzieci, którzy czekają tylko na to, jak jakieś dziecko obdarzy je miłością i przygarnie do swojego domu. Przytulanki odwdzięczą się za troskę i staną się najwierniejszymi przyjaciółmi dzieci.

Znajdzcie Lollishop na fcaebooku.

 

Zobacz inne pomysły na prezent: