Reklama

Małe dziewczynki uwielbiają zabawy lalkami. Lubią bawić się w księżniczki, które mieszkają w zaczarowanych krainach i mają mnóstwo nieprawdopodobnych przygód. Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka to bajkowa opowieść o kolejnej przygodzie Brabie Mariposa dostępna na DVD (48,49 PLN).

Tym razem Mariposa i jej maleńka, futrzana przyjaciółka Zee, wybierają się w podróż. Brabie Mariposa zostaje mianowana ambasadorką, której zadaniem jest pojednanie dwóch zwaśnionych krain: : Skrzydłolandii oraz Błyszczylandii. Brabie Mariposa nie udało się zjednać króla, zaprzyjaźnia się jednak z jego nieśmiałą córką Catanią, razem z którą jest zmuszona ratować całą jej krainę przed złą wróżką.

Kup tu…

 

Barbie

 

Wspaniałą niespodzianką dla każdej dziewczynki, która pokocha bajkowe postaci, są laki z filmu Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka. Dzięki nim można bawić się w odgrywanie scen z bajkowej historii lub tworzyć własne niezapomniane historie.


Barbie Mariposa jest ambasadorką w odległej krainie wróżek. Kiedy poznaje mieszkające tam piękne wróżki, zaprzyjaźnia się z nimi i pomaga w obronie ich krainy. Lalka Barbie Mariposa (143,99 PLN) to zabawka, która pokazuje dwa oblicza Mariposy. Raz jest dostojną księżniczką ubraną w długą suknię, a raz staje się wróżką z bajkowymi skrzydłami ubraną w zwiewną, krótką sukienkę. Gdy wciśniemy naszyjnik księżniczki, jej suknia rozwija się w śliczne, kolorowe skrzydła motyla, zaś gdy przekręcimy gałkę na plecach lalki, skrzydła zwijają się w strojną suknię księżniczki.

 

barbie
barbie

 

Kup tu…

Barbie Baśniowa Księżniczka Catania (118,99 PLN) to kolejna ukochana postać z filmu Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka. Lalka pokazuje Księżniczkę Catanię w dwóch odsłonach. Raz jest ona elegancką, skromną księżniczką w długiej sukni, by za chwilę przemienić się w postać ze skrzydełkami ubraną w bogatą, barwną suknię balową. Wystarczy wcisnąć guzik, aby zobaczyć jak rozwija się jej sukienka i jak rozkładają cudowne skrzydełka, nadając jej wygląd fantastycznej baśniowej wróżki.

 

barbie

 

Kup tu…


Barbie Różowa Wróżka i Barbie Niebieska Wróżka
(60,99 PLN) to niezwykłe lalki przedstawiające mieszkanki bajkowej krainy, do której wyruszyła Barbie Mariposa. Każda z lal ma na brzuchu guzik, po naciśnięciu którego jej skrzydełka zaczynają trzepotać. Wygląda to tak, jakby wróżka zrywała się do lotu.

 

barbie

Barbie Niebieska Wróżka Kup tu...

 

Barbie Różowa Wróżka Kup tu...

Bajkowa Księżniczka z filmu Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka posiada niezwykłych przyjaciół, są to latające pegazy. Aby cała kolekcja lalek odzwierciedlających bajkowe postacie była kompletna, warto mieć także Mini Księżniczki i Pegazy (52,99 PLN). Koniki i laleczki są kolorowe i błyszczące. Brokatowe skrzydełka koników trzepoczą ukazując ich prawdziwą magię. Każda z laleczek jest wyposażona w nogi, które można ustawić w różnych pozycjach. Zabawa tymi lalkami jest prawdziwą frajdą.

Kup tu...