Reklama

Lalaloopsy to niezwykle barwne lalki dla dzieci, wzorowane na tradycyjnych "szmaciankach", które podbijają serca dzieci na całym świecie. Oczy z guzików, różowe policzki oraz nietuzinkowe stroje to ich cechy charakterystyczne. Pełne niekwestionowanego uroku z towarzyszącym im zwierzaczkiem wprost muszą spodobać się małym dziewczynkom.

Lalaloopsy

 

Każda z laleczek jest unikalna, a spośród innych wyróżnia ją nie tylko charakterystyczny wygląd, ale również wyjątkowa osobowość, którą odzwierciedla dzień urodzin, może to być na przykład Dzień Opowiadania Bajek czy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki. Na ostateczny wizerunek laleczki wpływa także materiał, z którego została wykonana. Dlatego też, ze względu na swoją różnorodność, Lalaloopsy doskonale sprawdzają się jako zabawki kolekcjonerskie. Aby przenieść ich magiczny i ekscytujący świat do rzeczywistości potrzeba jedynie odrobiny dziecięcej wyobraźni, dzięki której te unikatowe postacie ożyją i zapewnią dziewczynkom mnóstwo radosnej zabawy.

Lalaloopsy

 

U podstaw powstania linii tych niezwykłych laleczek leżała idea uświadomienia dzieciom, że każdy z nas jest inny, a przez to wyjątkowy. I choć różnimy sie między sobą to nikt nie powinien czuć się ani gorszy, ani lepszy od pozostałych. Marka ta promuje również ponowne wykorzystanie starych rzeczy, gdyż każde z ubranek powstało z używanych wcześniej materiałów. W ten sposób Lalaloopsy uczą kreatywności, stawiają na różnorodność i indywidualność oraz pokazują, że wszytko zasługuje na drugie życie. Wystarczy trochę pomysłowości, aby ze zużytych szmatek wyczarować coś zupełnie nowego.

Lalaloopsy

 

Ponadto na stronie konkursowej dzieci mogą stworzyć lalkę własnego projektu z unikalną osobowością i wygrać jeden z 48 zestawów Lalaloopsy. Serdecznie zapraszamy do zabawy wszystkich małych miłośników tych uroczych laleczek.

 

 

Dystrybutor:   Little tikes

brykacze.pl