Reklama

LalaOOpsy to  lalki dla dzieci, która zachwyci wszystkie dziewczynki lubujące się w barwnych i pełnych fantazji postaciach. Każda z nich ma własną osobowość, ulubione zajęcia oraz uroczego zwierzęcego towarzysza. Mieszkają w pełnej magii krainie, wśród grzybowych drzew i truskawkowych rzek, która będzie wspaniałym tłem dla pobudzających wyobraźnię dziecięcych zabaw. Szczególnie, że w tym zwariowanym świecie znajdują się aż trzy rodzaje Lala-Oopsies: długonogie baleriny, skrzydlate wróżki oraz kolorowe koniki.

LalaOOpsy Baleriny

Laleczki inspirowane są tradycyjnymi szmaciankami, tak więc posiadają oczy z guzików, wesołe "fastrygowane" buźki oraz miękkie główki. Wielobarwne stroje pomagają określić charakter każdej postaci i nadają jej niepowtarzalny styl. Baleriny wyróżniają się ponadto długimi, giętkimi nóżkami, które można układać w dowolny sposób. Rodzina wróżek z kolei posiada dodatkowo miłe w dotyku i zachwycające kolorami kokony, tworzące przytulne miejsce do snu tym magicznym istotom.

LalaOOpsy Wróżki

Dla miłośników czworonogów dostępne są także LalaOOpsy w formie uroczych koników, pegazów oraz jednorożców. Te baśniowe stworzenia wyróżniają się niesamowitym połączeniem kolorów, a także śliczną kręconą grzywą i ogonem, w sam raz do pielęgnacji załączoną szczotką. Każdy zwierzak posiada ponadto charakterystyczne dla siebie magiczne moce, które bez wątpienia wzbogaci jeszcze dziecięca wyobraźnia.

LalaOOpsy Koniki

LalaOOpsy to wspaniały produkt kolekcjonerski, przeznaczony nie tylko do zbierania i ustawiania na półce, ale również ekscytującej zabawy. Pomysłowo skonstruowany świat oraz bogactwo mieszkających w nim postaci to doskonała pożywka dla dziecięcej fantazji, pobudzająca kreatywność oraz wnosząca do codziennego życia odrobinę magii.

Kup tutaj:   krainazabawy.pl