Reklama

Marka Kimmidoll Junior zaprasza do zapoznania się z najnowszą kolekcją adresowaną do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Obecna kolekcja pełna jest pięknych i kolorowych akcentów.

 

Figurki dla dzieci Kimmidoll Junior powstały z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Każda postać obdarzona jest uroczym imieniem, ciekawą osobowością oraz cechami charakteru opisanymi w  „paszportach przyjaźni”. Głównym celem marki Kimmidoll  Junior jest przekazywanie dzieciom idei przyjaźni budowanej poprzez zabawę. Przyjaźń jest dla dzieci czymś więcej niż posiadaniem towarzysza zabaw jest czynnikiem, który pomaga dzieciom kontrolować swoje emocje jak również pomaga zrozumieć emocje wyrażane przez innych. Wspomaga również rozwój emocjonalny i intelektualny.

 

 

Poniżej prezentujemy najnowsza kolekcję Kimmidoll Junior, w której dziewczynki znajdą zupełnie nowe postacie. W kolekcji powtórzone zostały takie bestsellery jak: pamiętniki na kłódkę z nowym wizerunkiem lalki, szkatułki i komódki na biżuterię, które ozdobią każde biurko. Powracają również zestawy kreatywne w wśród nich nowość: naklejki do samodzielnego wykonania. Produkty te rozwijają w dziecku procesy twórcze, umiejętności poznawcze oraz uczą odgrywania ról społecznych.

 

Dystrybutor: TOYKI S.C.