Reklama

Twoje dziecko szczęśliwe w przedszkolu Jovanki Jovivić (23,49 PLN) to lektura dla każdego rodzica, którego dziecko przekracza próg przedszkolny – mowa tu o rodzicach, których dzieci już chodzą kolejny rok do przedszkola; jak również o rodzicach, których pociechy dopiero zaczną życie przedszkolne, a sami dorośli zastanawiają się czy dziecko będzie dobrze się czuło w nowej grupie rówieśniczej, w nowym otoczeniu, czy sobie poradzi z nowymi doświadczeniami.

 

poradnik dla rodziców


Treść książki podzielona jest na 10 rozdziałów, gdzie autorka zwraca naszą uwagę na umiejętności, które są niezbędne do dobrego funkcjonowania dziecka w przedszkolu - m.in. na komunikację dziecka, umiejętności motoryczne i społeczne, a także na emocje i poczucie bezpieczeństwa.
Dużym atutem książki są opisane konkretne zachowania dzieci i rodziców oraz wyjaśnienia w jaki sposób dzieci postrzegają i odbierają nasze komunikaty. Autorka w przejrzysty sposób opisuje jak kształtować poczucie własnej wartości, pewność siebie oraz szacunek do siebie i innych. Na prostych przykładach pokazuje nam w jaki sposób wprowadzić dziecko w życie przedszkolne, by miało udany i szczęśliwy start.

 

Kup tu...