Reklama

MAMO TATO co Ty na to? 1 to bogato ilustrowana książka autorstwa Pawła Zawitkowskiego. Do książki załączony jest ponad 3 godzinnym film DVD. Pozycja skierowana jest głównie do przyszłych oraz świeżo upieczonych rodziców maluszków od urodzenia do 18 miesiąca życia. Znajdą oni w niej mnóstwo porad odnośnie opieki i pielęgnacji dzieci, podpowiedzi jak radzić sobie z codziennymi problemami oraz odpowiedzi na wiele wątpliwości i pytań nurtujących początkujących rodziców. Nie jest to zbiór czystych faktów czy sztywnych wytycznych, ale pomysły na usprawnienie opieki nad maluszkiem i zachęcenie rodziców do podążania za własną naturalną intuicją.

 

mamotatocotynato.pl

 

Mamo Tato co Ty na to? To publikacja inna niż wszystkie, to nie poradnik jak postępować z dzieckiem, to nie jest książka o tym co robić żeby dobrze opiekować się maleństwem, to wyjątkowy zbiór dyskusji i refleksji na temat tego, jak odkryć w sobie najlepszego rodzica i specjalistę ds. dzieci. 

 

Publikacja Mamo Tato... pomaga w przyjemny i nie narzucający niczego sposób rozbudzić najpotrzebniejsze instynkty i odczucia. Pomaga zrozumieć na czym polega bycie rodzicem i integracja z dzieckiem. Każdy z nas, jest najlepszym specjalistą od własnego dziecka, jego zachowań, odruchów, oraz problemów. Nie można ujednolicić, ani narzucić sposobu opieki nad małym człowiekiem i ta książka o tym właśnie traktuje. 

Czyta się lekko i spokojnie można czytanie dzielić, a na pewno nic nie umknie. Nie zawiera bowiem wskazówek do wykucia i zapamiętania, ale wyzwala to, co w nas początkujących rodzicach już zakiełkowało. Czułą i instynktowną opiekę nad potomstwem. 

Dla mnie to była prawdziwa inspiracja, bo książka pomogła mi poczuć się docenioną. Wszystko to co do tej pory robiłam wokół mojego dziecka działało na zasadzie instynktu i wczucia się w sytuację córki. Ale właśnie tym jest owa publikacja, nie ma nas uczyć, a wspierać nasze rodzicielstwo, którego doświadczamy z dniem pojawienia się małego człowieka w naszym domu.