Reklama

 

Trzecia część serii autorstwa Pawła Zawitkowskiego "Mamo, Tato co Ty na to? 3" to kompendium wiedzy, w którym rodzice znajdą odpowiedzi na mnóstwo pytań związanych z narodzinami dziecka, jego pielęgnacją oraz rozwojem. Porady i wskazówki pochodzą od wybitnych specjalistów z różnych dziedzin, jak chociażby pediatrii, gastrologii, neurologii czy psychologii. Omówione w fachowy sposób zagadnienia pomogą rozwiać obawy wielu rodziców związane z ich maleństwem, lepiej zrozumieć swoją pociechą, jej potrzeby i oczekiwania. Do książki dołączony jest również 4 godzinny film na DVD.

 


mamotatocotynato.pl

Mamo Tato co Ty na to 3 Paweł Zawiykowski to świetny zbiór pytań i odpowiedzi pojawiających się nieustannie w domu, w którym są dzieci. Spisane razem przykłady problemów, pytań i rozterek rodzicielskich, oraz rozwiązań i porad do powyższych, daje małą domową encyklopedię podręcznej, codziennej wiedzy młodego rodzica. Książka stanęła na półce w widocznym miejscu i sięgamy po nią szukając odpowiedzi dla siebie lub znajomych mających pytania i problemy, a szukający pomocy u starszych stażem rodziców. Nie wszystko jesteśmy w stanie zapamiętać i wiedzieć, ale ta publikacja napisana w łatwy i przystępny sposób jest bardzo pomocna. Dobrze wiedzieć kiedy się potrzebuje, bez potrzeby biegania po specjalistach i czekania tygodniami w kolejce. Konfrontacja problemu z wypowiedziami specjalistów zawartymi w Mamo Tato (...) 3 pomaga zrozumieć metody postępowania i znaleźć drogę dla siebie, oraz dowiedzieć się czy faktycznie mamy do czynienia z problemem. Myślę, że warto ją mieć w swojej biblioteczce, dzięki niej wiemy czy porada specjalisty w przychodni jest potrzebna czy to jedynie nasze rodzicielskie niepokoje, co robimy źle i jak to zmienić. To publikacja, którą rozwieje domysły i skieruje myślenie rodzica na właściwy tor, doradzi w zrozumiały dla każdego sposób i to od ręki, bez czekania w "ogonku" :) Polecam.

W tym wydaniu ciekawe jest to, że zdjęcia dzieci pochodzą ze zgłoszeń fanów z Facebook'a i książka ta, dla wielu stanie się piękną pamiątką :) jak i w poprzednich wydaniach do książki dołączona jest płyta dvd.