Reklama

FunTab Pro od Ematic w niewielkim stopniu ustępuje tabletom dedykowanym dorosłym. Może on pochwalić się 7-calowym wyświetlaczem pracującym w rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesorem taktowanym zegarem 1 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Tę ostatnią można jeszcze rozszerzyć za pomocą kart microSD. Ematic FunTab obsługuje standard łączności WiFi 802.11 b/g/n i oferuje wyjście mini HDMI (do podłączenia HDTV). Akumulator ma zapewnić 8 godzin pracy.

Całością zarządza system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Specjalnie z myślą o dzieciach producent umieścił również na pokładzie kilka przydatnych gier i aplikacji, które powinny spodobać się małym użytkownikom. Tryb Boodle Kids Mode zapewnia maluchowi bezpieczne środowisko sprzyjające nauce. Przyjazny dziecku interfejs dostosowuje się do wieku i umiejętności dziecka oraz udostępnia raporty dotyczące jego postępów opiekunom. Innymi programami są Skitch, School Assistant oraz kultowe gry Cut The Rope i Angry Birds.

 

Jak to jest przyjęte w przypadku tabletów skierowanych do młodszych użytkowników również FunTab Pro wyposażono w opcję kontroli rodzicielskiej nad treściami, do których ma dostęp pociecha.

Wszystko to zostało zamknięte w poręcznej i miłej dla oka obudowie. Wyprofilowany kształt oraz gumowa tekstura pozwalają na pewny chwyt rączek dziecka i mają gwarantować bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Dostępny w kolorach ramek: niebieskim, różowym i czerwonym.

Rodzice mogą również odblokować urządzenie i używać go jako w pełni funkcjonalny tablet dla dzieci z systemem Android 4.0.

Producent: Ematic