Reklama
WhyCry Plus

  W pierwszych miesiącach życia niemowlę potrafi się porozumiewać jedynie za pomocą płaczu. Dla rodziców ten fakt bywa niezwykle frustrujący, często ciężko jest stwierdzić dlaczego maleństwo płacze i w jaki sposób temu zaradzić. A przecież udowodniono, że dzieci które są rozumiane, a ich potrzeby spełniane lepiej się rozwijają zarówno emocjonalnie, jak i intelektualnie.

WhyCry Plus

Naukowcom udało się odkryć pięć rodzajów płaczu, przez które dziecko wyraża stres, potrzebę snu, rozdrażnienie, znudzenie oraz głód. Pytanie tylko w jaki sposób je odróżnić? Z pomocą rodzicom może przyjść WhyCry Plus . Urządzenie to łączy w sobie funkcjonalność tłumacza płaczu dziecka wraz z   zegarem , alarmem , termometrem oraz wilgotnościomierzem powietrza . Sprawdzi się również w roli czasomierza opieki nad niemowlęciem. Potrafi zapamiętać określone czynności pielęgnacyjne, tak więc rodzice będą mogli skończyć z zapisywaniem kiedy maluszek ostatnio spał, jadł czy był przewijany. Ustawiony alarm może ponadto przypominać o czasie ponownego karmienia czy podania lekarstwa. Ze względu na wielofunkcyjność urządzenia nie ma również potrzeby montować w pokoju dziecka dodatkowych mierników, a kiedy dziecko podrośnie WhyCry Plus może nadal służyć jako budzik czy minutnik, pokazując także czas i temperaturę.

WhyCry Plus - wykres

Funkcje WhyCry Plus:

  •  WhyCry - odczytuje płacz niemowlęcia i wskazuje czy jest ono śpiące, głodne, znudzone, rozdrażnione, zestresowane.
  • Elektroniczny czasomierz opieki nad dzieckiem wraz z alarmem.
  • Termometr i wilgotnościomierz powietrza.
  • Zegar.

WhyCry Plus to doskonały pierwszy krok w komunikacji z nowonarodzonym dzieckiem, który pomoże je zrozumieć, a tym samym wspomoże prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny maleństwa. Dodatkowo taka pomoc w opiece nad niemowlęciem pozytywnie wpłynie na samopoczucie rodziców, którzy nie będą musieli się zamartwiać co tym razem dolega ich szkrabowi.