Reklama

Karmienie dziecka jest jednym z najistotniejszych obowiązków rodziców. Dostarcza szkrabowi niezbędnych składników i daje energię do poznawania otaczającego go niesamowitego świata. Kiedy maluszek robi się głodny jedynymi rzeczami na jakie ma ochotę są zwykle płacz i krzyki, a przywrócić mu dobry humor może tylko ekspresowo podane jedzonko. W tym momencie rodzicom przychodzą z pomocą doskonałe artykuły marki   Beaba   , które gwarantują szybkość, bezpieczeństwo i łatwość przyrządzania pokarmów dla małego głodomorka. Marka ta produkuje artykuły wysokiej jakości, proste, użyteczne i innowacyjne, które cechuje jednocześnie nowoczesny design. Ich zadaniem jest ułatwić życie mamom i zapewnić bezpieczeństwo maluszkom.

Bib'expresso marki Beaba

Bib'expresso     pozwala na szybkie przygotowanie idealnego posiłku dla dziecka przy użyciu tylko jednej ręki. Butelki z mlekiem są gotowe w 30 sekund i dzięki "direct water control" posiadają idealną temperaturę 37 stopni C, co eliminuje ryzyko poparzenia, a maleństwo jest szczęśliwe ponieważ nadal może znajdować się na rączkach u mamusi. Urządzenie to może również pełnić rolę podgrzewacza do butelek. A dzięki temu, że odłącza się od bazy, podgrzewacz można wszędzie ze sobą zabrać. Z tyłu Bib'expresso znajduje się pojemnik na trzy butelki, który może pełnić rolę sterylizatora do mikrofalówki lub po prostu służyć za miejsce ich przechowywania. W celu zapewnienia absolutnej higieny aparat wyposażono w system czyszczenia parowego.

Bib’expresso marki Beaba
 

Bib’secondes   to podgrzewacz do butelek , który dzięki opatentowanemu systemowi działa w oparci o parę wodną. Dzięki temu jest niezwykle szybki. Podgrzane równomiernie buteleczki otrzymujemy w niecałe dwie minuty, a słoiczki z jedzeniem w 5 minut. Podobnie do Bib'expresso również to urządzenie gwarantuje otrzymanie posiłku o odpowiedniej temperaturze 37 stopni C. Ponadto posiada pokrętło, którym zaznaczamy z jakiej temperatury podgrzewamy, czy wkładamy słoiczek z lodówki, czy z szafki, oraz jaką pojemność.

Podgrzewacze Bib’secondes marki Beaba
 

Po posiłku przychodzi pora na sprzątanie. Przy osuszaniu umytych butelek pomocna będzie   składana suszarka     . Łatwa i szybka do złożenia zapewnia higienę i skuteczność suszenia akcesoriów stosowanych przy karmieniu. Dzięki płaskiemu kształtowi oraz odczepianej tacce na wodę nie zajmuje dużo miejsca i jest wygodna w przechowywaniu. Mieści aż 6 butelek oraz inne przybory. Doskonale sprawdzi się również w podróży.

Składane suszarki marki Beaba
Pojemniki na mleko w proszku marki Beaba

Poza domem oraz podczas ciężkich nocy, kiedy maluszek wymaga karmienia z butelki, przyda się również trzyczęściowy     pojemnik do przechowywania mleka w proszku.   W zależności od potrzeb można zabrać ze sobą jeden element lub skręcić ze sobą dwa, a nawet trzy. Specjalna nakładka ułatwia przesypywanie mleka do butelki.

Każdy z tych produktów dostęny jest w jednej z dwóch wersji kolorystycznych: żywej oraz łagodnej.

Więcej o produktach dla dzieci marki  Beaba na stronie www.beaba-polska.pl.

Dystrybutor: Solution Baby Care

Fabryka Wafelków