Reklama

  Odpowiednio dobrane zabawki kreatywne pomogą zorganizować wolny czas dzieci, którego w wakacje mają one pod dostatkiem. Kreatywna rozrywka to idealne połączenie relaksu i wypoczynku, pobudzające wyobraźnię, rozwijające zdolności manualne, a przede wszytskim sprawiające wiele radości. Zaprezentowane poniżej zestawy doskonale sprawdzaą się w trakcie samodzielnych zabaw oraz w gronie rówieśników. W słoneczne dni z powodzeniem można wybrać się z nimi na taras, a w pochmurne cieszyć artystycznymi projektami w zaciszu własnego pokoju.

Style Me Up! - Zestaw Zmniejszająca się biżuteria

 

Style Me Up! - Zestaw Zmniejszająca się biżuteria

Style Me Up! - Zestaw Zmniejszająca się biżuteria   pozwala na samodzielne wykonanie ozdób, a następnie utrwalenie ich w piekarniku. W pudełku dziewczynki znajdą gwiazdki i kółka ze specjalnego tworzywa, które przed podgrzaniem mogą ozdobić załączonymi kredkami oraz połączyć koralikami i metalicznymi elementami łańcuszka. Zabawny sposób na stworzenie własnej kolekcji jubilerskiej.  

Kup tu: merlin.pl

 

Style Me Up! - Zestaw Błyszczące kluczyki

Style Me Up! - Zestaw Błyszczące kluczyki

Style Me Up! - Zestaw Błyszczące kluczyki   posłuży małym artystkom do stworzenia niezwykle oryginalnego naszyjnika. Różne modele kluczyków, barwne tasiemki, brokat i kryształki pozwalają na wiele niepowtarzalnych kombinacji, które pomogą dziewczynkom zabłysnąć wśród rówieśniczek. O tym jak bardzo wyjątkowo będzie zaprojektowana zawieszka zdecyduje już tylko wyobraźnia dziecka.  

Kup tu: merlin.pl

 

Crayola - Dom mody, zestaw kreatywny

Crayola - Dom mody, zestaw kreatywny

Crayola - Dom mody, zestaw kreatywny będzie spełnieniem marzeń kochającej stroje i modę dziewczynki. Wraz z nim mała projektantka stworzy niecodzienne kreacje, które ozdobią załączone manekiny. Oddaje on w ręce dziecka przeróżne kawałki tkanin oraz całą masę dodatków i ozdób. Małym artystkom w świecie mody pomoże odnaleźć się specjalny przewodnik projektanta.

Kup tu: merlin.pl

 

Style Me Up! - Zestaw Piękne szaliki

Style Me Up! - Zestaw Piękne szaliki


Pasjonatkom mody polecamy również Style Me Up! - Zestaw Piękne szaliki. Zawarte w nim elementy pozwalają na własnoręczne wydzierganie ozdobnych szaliczków bądź pasków do spodni. Dodatkowo operowanie specjalnym krosnem i szydełkiem sprawi dziewczynom wiele radości, szczególnie gdy będą obserwować, jak spod ich ręki wychodzą stylowe projekty. Na koniec włóczkę można jeszcze ozdobić maleńkimi kryształkami.

Kup tu: merlin.pl

 

Mixy - Zestaw torebka

Mixy - Zestaw torebkaDla młodszych dziewczynek idealnym rozwiązaniem będzie Mixy - Zestaw torebka. Tutaj ozdobne elementy łączą się między sobą na zasadzie zatrzasków. Brak jakichkolwiek żyłek, sznurków czy łańcuszków sprawia, że ze stworzeniem takiej kolekcji biżuterii z łatwość poradzą sobie dzieci już od 4 roku życia. Barwne koralki można przypinać i odpinać wielokrotnie, za każdym razem tworząc nowe kombinacje.  

Kup tu: merlin.pl

 

Style Me Up! - Zestaw Tkane ozdoby

Style Me Up! - Zestaw Tkane ozdoby

Wraz z Zestawem Tkane ozdoby Style Me Up!, w którym znajduje się profesjonalne krosno oraz bogaty wybór różnokolorowych koralików, dziewczynki wyczarują wymarzone ozdoby na lato. Mnóstwo zabawy podczas tkania i efekt końcowy w postaci kolekcji własnej biżuterii dostarczy początkującym projektantkom mnóstwo radości.

Kup tu: merlin.pl

Zobacz inne pomysły na prezent: