Reklama

Esy to kolorowe magnesy, które sprawdzą się nie tyko jaki zabawki kreatywne dla dziecka, ale również barwnej dekoracji pokoju. Można przyczepiać je do ściany, tablicy magnetycznej bądź lodówki, tworząc w ten sposób niepowtarzalne aranżacje.

Esy magnesy

 

Esy dostępne są w zestawach zawierających magnesy różnych kształtów i wielkości. Odpowiednio połączone zamienią się w cieszące oczy, barwne kompozycje. Spod ręki małego artysty będą wychodzić geometryczne zwierzątka, drzewa, domki czy kwiaty. Przy ich pomocy w prosty sposób można stworzyć skomplikowane układy, aby następnie w kilka chwil usunąć je ze ściany bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. Doskonała alternatywa dla naklejek, która pozwala na dużo większą ekspresję twórczą i wygodniejsze wprowadzanie zmian.

Esy magnesy

 

Zabawa z magnesami pobudzi wyobraźnie i kreatywność najmłodszych, pozwalając przenieść dziecięce fantazje na ściany ich własnego pokoju. Łączenie niebanalnej kolorystyki oraz nadruków rozwinie poczucie estetyki w małych artystach, a także pozwoli im wyrazić siebie i nadać pomieszczeniu, w którym spędzają tak wiele czasu wyjątkowego charakteru.

Esy magnesy

 

Wraz z Esami dzieci dostaną wreszcie w swoje ręce ściany, a rodzice nie będą już musieli martwić się zmywaniem z nich kredek czy farb, a może czasem nawet sami zechcą zabawić się w artystów i udekorować od czasu do czasu salon lub kuchnię.

Producent: esy-magnesy.pl