Reklama

Dmuchańce Little Tikes skutecznie urozmaicą przydomowy plac zabaw, dostarczając wspaniałej rozrywki na świeżym powietrzu. Podczas szaleńczych skoków i akrobacji, wdrapywania na szczyt czy zjeżdżania dziecko rozwija swoją sprawność ruchową, umiejętność wspinaczki oraz nabiera tężyzny fizycznej. Dmuchaniec zachęcający do aktywności będzie wspaniałą, i dużo zdrowszą alternatywą dla ekranu telewizora czy monitora.

Wszystkie dmuchańce Little Tikes są niezwykle barwne i dostępne w wielu ciekawych wzorach, a ich przeróżne atrakcje zaspokoją potrzeby wszystkich użytkowników. Najpopularniejszymi elementami takich pompowanych zamków są ścianki do wspinaczki, zjeżdżalnie, suche i wodne, oraz trampoliny. Doskonale sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i na dziecięcych przyjęciach w ogródku czy podczas wypoczynku u dziadków, gwarantując fantastyczną zabawę i bezpieczeństwo.

Mini Park Wodny Slam 'n' Curve Slide   to wsapniały, dostarczający orzeźwienia, sposób na spędzenie czasu podczas upalnych, letnich dni. Jego ścianka wspinaczkowa prowadzi na szczyt wygiętej w łuk zjeżdżalni, nawadnianej dwoma armatkami wodnymi. Ślizg kończy się w zakręconym brodziku, na którego ściance ulokowano obręcz do gry w koszykówkę. W zestawie znajduje się przeznaczona do tego piłka. Różnorodne możliwośći rozrywki i oczywiście ukochana przez najmłodszych woda to gwarancja udanej, wielogodzinnej zabawy.

 

Jr Sports 'n Slide Bouncer to wyjątkowo sportowa wersja dmuchanej trampoliny. Wyposażona została w dwie obręcze do kosza oraz zestaw piłek. Dodatkową atrakcją jest wychodząca z zamku szeroka zjeżdżalnia. Swobodne skoki i fikołki na tym elastycznym podłożu wraz z możliwością rozegrania meczu z kolegami dostarczą najmłodszym mnóstwo radości. Z kolei siatki asekuracyjne oraz wysokie, miękkie elementy dmuchańca zapewnią bawiącym się wewnątrz dzieciom bezpieczeństwo.

 

 

Dmuchaniec Jump 'n Double Slide to prawdziwy plac zabaw dla dzieci, które szczególnie upodobały sobie zjeżdżalnie. Posiada dwa ślizgi umieszczone na różnych poziomach oraz dużą ściankę wspinaczkową. Skutecznie zachęci najmłodszych do aktywnego spędzania czasu na wdrapywaniu się, zjeżdżaniu i skakaniu po wyjątkowo miękkiej trampolinie. Siatki asekuracyjne zabezpieczają przed wypadnięciem.

 

 

Dmuchańce Little Tikes produkowane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na przebicia, uszkodzenia oraz zmienne warunki pogodowe. W zestawach znajdują się wszystkie niezbędne do ich przymocowania do podłoża elementy, a cały proces montażu jest łatwy i szybki, podobnie zresztą, jak ich złożenie i przechowywanie.

Producent: Little Tikes

Kup tu: brykacze.pl 

Zobacz inne pomysły na prezent: