Reklama

Bujaki są jednym z ulubionych typów zabawek małych dzieci, i to zarówno tych dopiero uczących się siadać, jak i tych w wieku przedszkolnym. Dostarczają mnóstwo szalonej zabawy, a także pozytywnie wpływają na ich rozwój.

KONIK NA BIEGUNACH Litttle Tikes

 

Ciekawe modle w różnej kolorystyce i odmiennym wzornictwie znajdziecie w ofercie Little Tikes, gdzie szczególnie wyróżniają się urocze, proste Koniki na biegunach (sku: 408500070) o zaokrąglonych kształtach. Wyposażone w wysokie oparcie, wygodne uchwyty oraz nisko osadzone siodełko gwarantują wygodną i bezpieczną zabawę nawet bardzo małym dzieciom. Ich klasyczne wzornictwo sprawia, że będą mogły z powodzeniem służyć kolejnym pokoleniom.

KONIK NA BIEGUNACH Litttle Tikes

 

Nie mniej atrakcyjnym bujakiem jest Piesek na biegunach (sku: 171598E13) z siodełkiem i podnóżami wykończonymi delikatną faktura zapobiegającą ślizganiu się. Najmłodszym użytkownikom z pewnością do gustu przypadną jego mięciutkie uszka, zabawny nosek oraz wielkie, urzekające oczy. I nareszcie spełni się dziecięce marzenie o przejechaniu się na grzbiecie psa, może nie do końca prawdziwego, ale w końcu od czego jest wyobraźnia.

PIESEK NA BIEGUNACH Litttle Tikes

 

Zebra jeździk na biegunach (sku: 170867E13) to z kolei doskonały przykład praktycznej zabawki 2 w 1, która jeszcze dłużej posłuży swoim małym właścicielom. Na pierwszym etapie doskonale sprawdzi się jako mięciutki bujak do spokojnej zabawy. Później zaś, po zdjęciu z płozy, stanie się zwierzęcym jeździkiem, wspomagającym naukę chodzenia i dającym okazje do dzikich harców po domu. Materiałowe pokrycie zebry można zdjąć i łatwo uprać w pralce.

ZEBRA JEŹDZIK NA BIEGUNACH Little Tikes

 

Bujaki stymulują układ przedsionkowy mózgu, odpowiedzialny za prawidłowe reakcje podczas zmiany położenia. Dzięki takiej zabawie maluszek staje się spokojniejszy, szybciej rośnie oraz nabywa kolejne umiejętności, jak raczkowanie czy chodzenie. Pozytywnie wpływa ona również na poczucie równowagi oraz ogólną koordynację ruchową. Zwierzęca forma pobudzi dodatkowo wyobraźnię dzieci, dając im doskonałą okazje do snucia przeróżnych fantazji.

Bujaki Little Tikes co do jednego wykonane są z tworzywa wyśmienitej jakości, gwarantującego bezproblemowe, długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest również łatwy w utrzymaniu czystości, co jest niezwykle istotne w przypadku najmłodszych. Ergonomiczny projekt z kolei to gwarancja wygody i bepzieczeństwa.

Zakup dowolnego bujaka Little Tikes sprawi ogromną radość dziecku, a rodzicom da poczucie, że podarował swojemu dziecku nie tylko doskonałą zabawę, ale również dostarczył bodźce do prawidłowego rozwoju.

Producent: Little Tikes

Kup tu: brykacze.pl