Reklama

Couzy coupe to już legendarny samochód Little Tikes służący rozrywce najmłodszych od kilku pokoleń. Niezwykle sympatyczny wygląd nieodmiennie zachwyca maluchy i sprawia, że ten wyjątkowy pojazd staje się nieodłącznym towarzyszem dziecka podczas spacerów czy zabaw na podwórku. Swój urok jeździki dla dzieci zawdzięczają głównie wkomponowanej w przednią maskę zabawnej buźce, która również pobudza dzieci do twórczej zabawy, wymyślania i realizacji historyjek oraz opowiadania późnij o wspólnych przeżyciach ze swoim czterokołowym przyjacielem rodzicom.

Jeździki Couzy Coupe Little Tikes

 

Couzy coupe (sku: 612060E5) pozwala dzieciom na samodzielną jazdę poprzez odpychanie się nóżkami od podłoża, zachęcając je do aktywności ruchowej, a tym samym wspierając rozwój fizyczny. W nowej wersji dodatkowo pojawił się wyjmowany panel podłogowy oraz uchwyt do pchania samochodziku ulokowany w tylnej części dachu, dzięki czemu Couzy coupe może zostać wykorzystany w roli oryginalnego wózka. Takie rozwiązanie daje także możliwość korzystanie z pojazdu również młodszym dzieciom oraz pozwala odpocząć zmęczonym nóżkom małego kierowcy podczas dłuższych wypraw.

 

Fantastyczną zabawę z Couzy Coupe gwarantują ciekawe gadżety i dodatkowe funkcje, jak zamykane i otwierane drzwi z możliwością blokady, otwierany wlew paliwa, działający klakson kierownicy czy klikające kluczyki, niczym w prawdziwym aucie rodziców. Ponadto obracające się o 360 stopni koła ułatwiają jazdę i manewrowanie. Zaś wygodny fotelik z wysokim oparciem wraz z półką do przewożenia napojów czy zabawek ulokowaną w tylnej części pojazdu zapewniają komfortowe warunki małemu kierowcy.

Obecnie klasyczny Couzy coupe dostępny jest także w zupełnie nowej odsłonie jako policyjny radiowóz (sku: 615795E5), który pozwali maluchowi wcielić się w rolę dzielnego stróża prawa.

 

Jeździki Couzy Coupe Little Tikes od wielu lat ciszą się zaufaniem rodziców oraz uznaniem małych użytkowników. Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie wytrzymałych materiałów gwaratują długoletnie użytkowanie. Pojazdy Couzy coupe przeznaczone są dla jednego dziecka w wieku od 1,5 roku do 5 lat.

Kup tu: brykacze.pl 

Kup tu: krainazabawy.pl