Reklama

Ogród to idealne miejsce do zabawy dla dzieci. Maluchy otrzymują bezpieczną przestrzeń, a rodzice spokojną głowę, gdyż nie muszą martwić się czy ich pociecha nie wybiegnie nagle na ulicę. Aby jednak uatrakcyjnić pobyt na świeżym powietrzu przyda się coś co dostarczy odpowiedniej dawki rozrywki, żądnym nowych zajęć dzieciom.

Zadanie to doskonale spełnią piaskownice Little Tikes, wśród których znajdują sie modele, które nie tylko zabawią najmłodszych, ale także będą stanowiły kolorową dekorację ogrodu. Maluchy będą mogły w nich wygodnie stawiać babki, budować zamki z piasku czy kopać labirynty  tuneli. Z niektórymi zestawami dostają także pomocne w zabawie akcesoria oraz możliwość urozmaicenia jej odrobiną wody.

Statek piracki (sku: 615924PO) to nowoczesny stół wodny oferujący szerokie możliwości zabawy. Na jego pokładzie znajdują się liczne ruchome i interaktywne elementy. Mostek ze sterem, ulokowane na wieży bocianie gniazdo czy zjeżdżalnie to tylko część dostępnych atrakcji. Centralny maszt kryje w sobie tłoczącą wodę pompę elektryczną dzięki czemu działa jak fontanna, a dla tych którym jeszcze jest za mało wody załączono tryskającą delikatnym strumieniem armatkę, pozwalającą na oblewanie wszystkich i wszystkiego dookoła stołu. Oprócz tego dzieci dostają również dodatkowe zabawki do wykorzystania, jak figurki piratów, pryskającego wodą rekina, ponton, czerpak, wiaderko oraz sitko. Zestaw wręcz idealne na upalne letnie dni.

Statek piracki


Piaskownica - Plac budowy (sku: 401N10060) szczególnie przypadnie do gustu lubiącym wszelkie roboty drogowe chłopcom. Niski stolik wyposażony został w interaktywne ramię koparki zakończone łyżką do przenoszenia piasku, ale zamocowane tak, aby nie wyrzucać go poza obszar zabawy. Załączone wywrotki, szlaban oraz mostek uzupełniają wyposażenie niekończącej się budowy. Zestaw posiada również mechanizm regulujący przepływ wody.

Piaskownica - Plac budowy


Wodny stół piaskownica (sku: 401L00070), dzięki dwóm niezależnym strefom, wspaniale łączy zabawę piaskiem z uwielbianą przez dzieci wodą. Załączone łódki, łopatka, koło wodne oraz mostek bez wątpienia podsunął małym użytkownikom mnóstwo pomysłów na wesołe spędzenie czasu.

Wodny stół piaskownica


Piaszczysta laguna (sku: 620317)to już prawdziwy miniaturowy aquapark, w którym zabawne figurki pokonują wodne zjeżdżalnie i skaczą z trampolin do basenu, aby popływać po nim w pontonach z dętek. W plażowej części dzieci mogą z kolei bawić się piaskowym wiatraczkiem i grabko-łopatką.

Piaszczysta laguna


Piaskownica żółwiowa (sku: 624292E13) to natomiast zabawne podejście do nieco bardziej tradycyjnego modelu. Jednak i tutaj poza oryginalnym kształtem znajduje się atrakcyjna ciekawostka. Otóż krawędź piaskownicy wyprofilowano tak, aby móc nalać tam wody, która za pomocą prostego mechanizmu wprawiana jest w ruch. Tak powstaje wolno płynąca żółwiowa rzeka, w sam raz do nauki pływania załączonych do zestawu malutkich żółwików. Obszerne miejsce na piasek pozwala też na swobodną zabawę chociażby w klasyczne babki.

Piaskownica żółwiowa


Piaskownica drewniana   (sku: 171581E13) to klasyczny model wyposażony z dwóch boków w siedziska o zaokrąglonych krawędziach. Udostępnia dużą przestrzeń do zabawy, mieści się w niej ok. 90 kg piasku. Z góry zabezpieczona jest poliestrową pokrywą, od spodu zaś chroniącą przed chwastami geowłókniną.

Każdy z tych wariantów dostarczy maluchom mnóstwo radosnych chwil wypełnionych budowaniem, kopaniem czy niszczeniem stworzonych konstrukcji. Jednak piaskownica to nie tylko miejsce beztroskiej zabawy, ale również okazja do poćwiczenia zdolności manualnych, w końcu dzieci do stawiania babek czy tworzenia tuneli używają właśnie rączek. Taka zabawa pozytywnie wpływa również na rozwój koordynacji wzorkowo-ruchowej, precyzji oraz zręczności. Przede wszystkim jednak pobudza kreatywność i pomysłowość małych budowniczych. Spod ręki dziecka wychodzą skomplikowane zamki i labirynty, do których stworzenia potrzeba sporej dawki wyobraźni.

Piaskownice Little Tikes zapewnią bezpieczne miejsce do zabawy czasu w ogrodzie, w którym maluch z przyjemnością spędzi długie godziny, czy to na samodzielnych działaniach, czy też w większym gronie rówieśników.

Producent: Little Tikes

brykacze.pl

krainazabawy.pl