Reklama

Ogród to idealne miejsce na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Dlatego też warto zadbać o to, aby każdy domownik znalazł w nim swój kącik, w którym będzie mógł robić to co lubi najbardziej. W przypadku dzieci doskonałym rozwiązaniem będzie umiejscowienie w ogródku przydomowego placu zabaw, gdzie maluch wraz z rówieśnikami będzie mógł poszaleć pod czujnym okiem rodziców.

W roli tej doskonale sprawdzi się Plac zabaw Buckingham (2 290 zł) od Little Tikes oferujący do zabawy szereg sprzętów, wśród których znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy spokojnej zabawy w piasku , jak i bardziej aktywne ruchowo maluchy. Dla tych pierwszych zestaw wyposażono w piaskownicę ze specjalną pokrywą odporną na warunki atmosferyczne, a od spodu zabezpieczoną przed chwastami geowłókniną. Dzieci dostają także ścianę wspinaczkową oraz drabinki prowadzące na platformę z drewnianym dachem i widokiem na okolicę, którą będą mogły wykorzystać również jako swoją kryjówkę. Trzy rodzaje huśtawek oferują rozrywkę dostosowaną do użytkowników w różnym wieku, w zestawie znajduje się tradycyjna huśtawka, opona, na której może się huśtać dwójka maluchów jednocześnie oraz obracająca się we wszystkie strony huśtawka typu dysk, idealna dla starszych pociech. Możliwości zabawy uzupełnia zjeżdżalnia o długości 180 cm, tak więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wspinając się po drabinkach, huśtając czy korzystając ze zjeżdżalni dziecko rozwija w sobie liczne umiejętności, ćwiczy między innymi zdolności motoryczne, zmysł równowagi czy zwinność. Ponadto wymęczone po intensywnych harcach chętniej zabierze się za jedzenie, a wieczorem nie będzie miało problemów z zaśnięciem.

Plac zabaw Buckingham od Little Tikes

Plac zabaw Buckingham składa się z najwyższej jakości belek sosnowych z elementami metalowymi i plastikowymi, połączonych za pomocą stalowych łączników. Zapewnia to solidność i trwałość konstrukcji, a tym samym bezpieczeństwo bawiących się na niej dzieci, a także długotrwałe użytkowanie. W zestawie rodzice znajdą pakiet z kotwami mocującymi całość do gruntu.

Plac zabaw Buckingham to mnóstwo radości podczas aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z takim wyposażeniem ogrodu nie trzeba daleko szukać atrakcyjnego miejsca do zabawy, już kilka kroków od domu maluch znajdzie wszystko czego mu potrzeba.

Producent: Little Tikes

brykacze.pl

krainazabawy.pl