Reklama

Doskonałym urozmaiceniem przydomowego placu zabaw w ogródku będzie ukochana przez dzieci zjeżdżalnia. Chyba każde dziecko zna radość płynącą ze ślizgania się po jej stromej powierzchni i niecierpliwe czekanie na swoją kolej. Taki sprzęt pozwoli ciekawie i pasjonująco spędzić czas na własnym podwórku, bez konieczności szukania atrakcji gdzieś daleko od domu.

W ofercie Little Tikes znajdują sie liczne modele zjeżdżalni, proste, pofalowane, dostosowane wysokością i spadkiem do różnego wieku małych użytkowników. Wszystkie cechuje wysoka jakość wykonania oraz ciekawe wzornictwo. Szczegółowo dopracowane, z licznymi detalami i swoimi intensywnymi barwami na prawdę cieszą oczy i zachęcają do zabawy. Ślizgi zabezpieczone są bocznymi ściankami o zaokrąglonych krawędziach dla bezpiecznego zjeżania, prowadzą do nich wygodne stopnie. Szeroka podstawa zapewnia całej konstrukcji stabilność.

Ponadto dostęne są również nieco bardziej rozbudowane zestawy, tzw. małpie gaje, które dają jeszcze szersze możliwości rozrywki. Przykładowo, wyposażona w sznurową sieć, Dżungla (sku: 440D10060)będzie spełnieniem marzeń wszystkich miłośników wspinaczek. A dzięki ciasnym przejściom pomiędzy poszczególnymi poziomami doskonale sprawdzi sie podczas różnego typu zabaw, pozwalając na niepostrzeżoną ucieczkę.

Dżungla

 

Jeszcze więcej atrakcji oferuje Super małpi gaj (sku: 445Z00060), gdzie poza wspinaczką i zjeżdżaniem dzieci mogą skorzystać z wieży obserwacyjnej, przestronnej kryjówki pod konstrukcją oraz pozwalającego wymknąć sie z niej tunelu. Dwa ślizgi dostarczą satysfakcjonującą rozrywkę maluchom w różnym wieku.

Super małpi gaj

 

Dla najmłodszych z kolei idealny będzie Autobus szkolny (sku: 615955E13) zapewniający mnóstwo zabawy zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Wysuwany znak STOP, liczne przyciski i pokrętła na desce rozdzielczej oraz obrotowa kierownica to tylko cześć atrakcji. Pojazd opuścić można łagodnym ślizgiem, a dzięki obracanym kołom pokazującym cyfry, kształty, kolory i literki, ma on także właściwości edukacyjne. Ponadto taki autobus równie dobrze sprawdzi się podczas zabaw w ogrodzie, jak i w domu.

Autobus szkolny

 

Ciekawą propozycją jest również Zamek ze zjeżdżalnią i huśtawką (sku: 612367). Ta ostatnia swoim kształtem i obecnością 3-puntowych pasów bezpieczeństwa przystosowana jest dla najmłodszych użytkowników. Dodatkowo obracająca sie o 360 stopnie luneta i koło sterowe pobudzą wyobraźnię dzieci do snucia i wcielania w życie przeróżnych historii. Również do domowego użytku.

Zamek ze zjeżdżalnią i huśtawką

 

Zjeżdżalnia oprócz czystej radości dostarczanej dzieciom podczas zabawy na powietrzu posiada również walory edukacyjne. Skutecznie zachęca do aktywności, pomaga rozwijać koordynacje ruchową i poczucie równowagi. Podczas wspinania po drabince dziecko zdobywa również tężyznę fizyczną. Ponadto poprzez czekanie na swoją kolejkę, podczas zabawy z rówieśnikami, maluchy uczą się cierpliwości.

Ulokowana w ogródku zjeżdżalnia Little Tikes z pewnością będzie dobrym sposobem, aby oderwać maluchy od telewizorów i zachęcić do częstszego przebywania na świeżym powietrzu.

Producent: Little Tikes

brykacze.pl

krainazabawy.pl