Reklama

Zorganizowanie bezpiecznego i pełnego atrakcji placu zabaw we własnym ogrodzie to nie lada wyzwanie. Rodzicom planującym taki projekt pomogą jednak sprzęty firmy Little Tikes, w ofercie której znajdują się przeróżne małpie gaje, domki ogrodowe, piaskownice i wiele więcej. Wszystkie one wyróżniają się ciekawym designem i intensywnymi kolorami, a co najważniejsze wykonane są z dużą starannością oraz myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Z ich pomocą rodzice stworzą swoim pociechom prawdziwe centrum rozrywki zlokalizowane tuż za progiem domu.

1. Małpi gaj - autobus

Autobus szkolny  pełen interaktywnych elementów będzie bez wątpienia ogromną atrakcją przydomowego placu zabaw. Wysuwany znak STOP, liczne przyciski i pokrętła na desce rozdzielczej oraz obrotowa kierownica to tylko cześć atrakcji. Pojazd opuścić można łagodnym ślizgiem, a dzięki obracanym kołom pokazującym cyfry, kształty, kolory i literki, ma on także właściwości edukacyjne. Ponadto taki autobus równie dobrze sprawdzi się podczas zabaw w domu, gdy pogoda za oknem nie sprzyja harcom na powietrzu.

 

Autobus szkolny

 

2. Zamek ze zjeżdżalnią i huśtawką

Ten małpi gaj  , specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach, wyposażono w wyprofilowaną huśtawkę z 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa oraz prosty, ale niezbyt długi ślizg. Dodatkowo obracająca sie o 360 stopni luneta i koło sterowe pobudzą wyobraźnię dzieci do snucia, a także wcielania w życie, przeróżnych historii. Ta ciekawa propozycja sprawdzi się również w domowych warunkach.

 

Zamek ze zjeżdżalnią i huśtawką

 

3. Zamek ze zjeżdżalnią

A to już nieco inna wersja warownego zamku, której główną zaletą, oczywiście poza fantazyjnaą  formą, jest obecność zjeżdżalni o łagodnym nachyleniu oraz niskiej ścianki wspinaczkowej, z którą poradzą sobie już najmłodsze dzieci. Na szczycie znajduje się ponadto koło sterowe, a pod platformą kryjówka z tunelem. Wszystkie te atrakcje w połączeniu z dziecięcą wyobraźnią to mnóstwo niezapomnianych przygód.

 

 

4. Mała zjeżdżalnia

Przydomowy plac zabaw raczej nie obędzie się bez klasycznej zjeżdżalni.  Te dostęne w ofercie Little Tikes wyróżniają się wspaniałymi kolorami oraz wysoką jakością wykonania. W wersji dla najmłodszych łagodny ślizg o długości 105 cm dostarczy wspaniałej rozrywki żądnym wrażeń maluchom, jednocześnie nie odstraszając tych mniej odważnych. Dla bezpieczeństwa dzieci poręcze zjeżdżalni zintegrowano z drabinką o szerokich, wygodnych stopniach.

 

 

5. Domek z ogródkiem

Domek z ogródkiem to nie tylko wyśmienita rozrywka, ale również lekcja samodzielności. Pomysłowi temu przyświeca idea zrób to sam, tak więc maluchy mogą bez pomocy rodziców zmontować ogrodzenie czy zawiesić doniczkę, w której można również posadzić prawdziwe kwiaty. W zestawie znajduje się ława warsztatowa, skrzynka z narzędziami oraz specjalna strefa do zabawy wodą i piaskiem, w sam raz do wykorzystania podczas przesadzania roślinek. Prawdziwy raj dla majsterkowiczów oraz małych ogrodników.

 

 

6. Gadająca bramka

Gadająca bramka zagrzeje do gry już najmłodszych futbolistów. Typowo dziecięca forma plus wypowiadane przez nią dopingujące frazy to główne atuty zabawki. Bramka będzie wspaniałym uzupełnieniem placu zabaw, zachęcającym do aktywności ruchowej, ćwiczenia celności oraz koordynacji.

 

 

7. Piaskownica drewniana

Piaskownica drewniana to klasyczny model wyposażony z dwóch boków w siedziska o zaokrąglonych krawędziach. Udostępnia dużą przestrzeń do zabawy, mieści się w niej ok. 90 kg piasku. Z góry zabezpieczona jest poliestrową pokrywą, od spodu zaś chroniącą przed chwastami geowłókniną. Tradycyjna forma doskonale sprawdzi się podczas prostych zabaw najmłodszych, a i później nie zawiedzie bardziej wymagających starszych użytkowników.

 

Piaskownica drewniana

 

8. Piaszczysta laguna

Piaszczysta laguna z kolei to już prawdziwy miniaturowy aquapark, w którym zabawne figurki pokonują wodne zjeżdżalnie i skaczą z trampolin do basenu, aby popływać po nim w pontonach z dętek. W plażowej części dzieci mogą bawić się piaskowym wiatraczkiem oraz grabko-łopatką. Wspaniałe rozwiązanie integrujące w sobie ukochaną przez najmłodszych zabawę piaskiem i wodą.

9. Domek piknikowy

Domek piknikowy  jest pełen przeróżnych atrakcji, poczynając od typowo ruchowych w postaci zjeżdżalni czy pochylni do wspinania, a kończąc na interaktywnych elementach wyposażenia wnętrza. Wśród tych ostatnich wyróżnia się stolik piknikowy z 2 wysuwanymi siedziskami, magiczny dzwonek o 6 dźwiękach oraz liczne akcesoria kuchenne. Zarówno wewnętrzne ścianki, jak i zewnętrzny wygląd konstrukcji wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz dużą dbałością o szczegóły. Z takim domkiem posiłku w ogrodzie nie odmówi nawet największy niejadek.

10. Konik na biegunach

Uroczy, prosty Konik na biegunach  o zaokrąglonych kształtach dostępny w kilku kolorach doskonale sprawdzi się w roli huśtawki. Wyposażony w wysokie oparcie, wygodne uchwyty oraz nisko osadzone siodełko gwarantuje wygodną i bezpieczną zabawę nawet bardzo małym dzieciom. Klasyczne wzornictwo bujaka sprawia, że z powodzeniem będzie on służył kolejnym pokoleniom.

KONIK NA BIEGUNACH Litttle Tikes

Producent: Little Tikes

Kup tu: brykacze.pl

Kup tu: krainazabawy.pl