Reklama

Dzieci uwielbiają wszelkie zabawy podczas, których mogą naśladować dorosłych. Do tej grupy bez wątpienia zalicza się zabawa w dom i gotowanie. Przyrządzanie posiłków dla ulubionych lalek czy misiów albo organizowanie wielkiego przyjęcia to prawdziwa frajda dla maluchów.

 

W tych wesołych zabawach pomogą zestawy kuchenne Little Tikes, w których poza niezbędną do gotowania kuchenką dzieci znajdą mnóstwo dodatkowych akcesoriów. Liczne naczynia, sztućce oraz plastikowe artykuły spożywcze będą doskonałym wstępem do zabawy, którą można rozbudować wykorzystując nieco prawdziwych produktów.

Pracę przy kuchennym blacie urozmaicą wydawane przez zestawy realistyczne dźwięki, czy to charakterystyczne dla gotowania, czy zmywania. Ponadto wiele z nich oferuje dodatkowe wyposażenie w postaci lodówki, zmywarki czy blatu do prasowania. Ulokowane w zestawach małe półeczki oraz szafeczki, w których można schować pomocne w zabawach akcesoria będą nie tylko atrakcją, ale także ułatwią utrzymanie porządku.

Kuchnia elektroniczna

Jednym z zestawów Little Tikes jest Kuchnia elektroniczna (sku: 411100070) wydająca prawdziwe domowe odgłosy, która spełni oczekiwanie najbardziej wymagających kuchcików. Jej główny element to oczywiście kuchenka z piekarnikiem migocząca "prawdziwymi" płomykami oraz wydająca podczas pichcenia trzy różne charakterystyczne dla gotowania dźwięki. Ulokowany z boku zlew jest również ciekawym interaktywnym elementem zestawu. Po odkręceniu kranu dzieci usłyszą szum płynącej wody, a w czasie mycia naczyń czujnik ruchu uruchamia dźwięki stukających talerzy i sztućców. W komplecie znajduje się 15 barwnych akcesoriów oraz zabawny telefon.

 

Aneks kuchenny

Nie miej atrakcyjny dla maluchów będzie nowoczesny Aneks kuchenny (sku: 619717), wyposażony we wszystkie niezbędne do przygotowywanie i serwowania posiłków elementy. Kompletna kuchnia wraz z wydającym dźwięki elektronicznym palnikiem, spory zlewozmywak z nowoczesnym kranem oraz piekarnik pozwolą dzieciom na wykonywanie wszelkich zaobserwowanych w domowej kuchni prac. Liczne schowki umożliwiają przetrzymywanie załączonych akcesoriów w idealnym porządku. Całość jest bardzo elegancka z metalowymi satynowymi wykończeniami, granitowym blatem oraz prostymi dekoracjami.

 

Wózek sklepowy Cozy Coupe

Potrzebne do gotowania artykuły dzieci mogą dostarczą pojemnymi Wózkami sklepowymi . Doskonałe polaczenie zabawy w sklep i kucharzenie. Dostępny jest model w stylistyce samochodzika Cozy Coupe (sku: 618338E3) oraz tradycyjnego koszyczka (sku: 612428).

Zestawy kuchenne nie tylko dostarczą dzieciom wspaniałej rozrywki, ale również pobudzą wyobraźnię i kreatywność. Ponadto maluchy naśladując rodziców krzątających się przy przygotowywaniu posiłków uczą się wielu pożytecznych rzeczy i zachowań, które później przydadzą sie im podczas pracy w prawdziwej kuchni. Jest to doskonała okazja, aby poznać przeróżne artykuły spożywcze oraz niezbędne zasady bezpieczeństwa.

Zestawy kuchenne Little Tikes to nie tylko zabawki dla dziewczynek, ale każdego małego kucharza, marzącego o samodzielnym gotowaniu. Z takim wyposażeniem zabawa w pichcenie nie będzie miała końca.

Producent: Little Tikes

brykacze.pl

krainazabawy.pl