Reklama

Statek piracki Anchors Away jest innowacyjną zabawką, która stwarza fantastyczne możliwości zabawy wodą co zawsze było i jest uwielbiane przez dzieci, a co dzieci i ich rodzice udowodnili popytem na tę właśnie zabawkę w 2012 roku. Zabawka ta otrzymała również tytuł "Super Produkt 2012" w kategorii zabawek magazynu Mam Dziecko.

Statek piracki Anchors Away

zobacz więcej...

Producent:  Little Tikes

 

Malwina

Prowadzi blog Rękami Mamy , plastyk, grafik, pasjonatka sztuki i dziecięcej kreatywności. Mama na pełen etat, zakochana w swojej 2-letniej córce Michalinie i wspólnym z nią, poznawaniu niezwykłego świata dzieci.

Statek Piracki Little Tikes udało nam się wygrać w konkursie na portalu "Zabawkowicz". Kurier przyniósł nam ogromną paczkę, która kryła wiele tajemnic, takich jakich sie nie spodziewaliśmy. Myślałam, że będzie to taki basenik na nóżkach do zabawy stateczkami. Myliłam się, w/w zabawka ma mnóstwo interesujących gadżecików między innymi psikająca armata, ruchoma kotwica, śmieszny wodny kołowrotek na maszcie statku. Do tego w zestawie znajdziemy dwóch piratów, których można umieścić w kole ratunkowym bądź na łódce, psikającego woda rekina, sitko, wiaderko. Piraci mogą sprawdzać z bocianiego gniazda czy nie nadpływa wróg, mogą zjeżdżać ze zjeżdżalni wprost do wody. Zabawka jest bardzo kreatywna, dzieciaki mogą spędzać przy niej mnóstwo czasy, nie nudzi się szybko. Wyprodukowana z najlepszych materiałów, właściwie niezniszczalna, nie płowieje na słońcu. Statek jest stabilny, nie ma opcji, żeby się przewrócił ( stoi na 3 grubych nogach ). Bardzo dużym plusem jest korek do wypuszczania wody, kiedy dziecko kończy zabawę wystarczy go wyjąć i woda sama wypływa, nie trzeba się siłować z zabawką, żeby wylać wodę. Jedynym minusem jakiego mogę sie dopatrzeć to brak przykrywki chroniącej przed zanieczyszczeniami z drzew, czy owadami.

 

 

Reasumując, zabawka sprawdziła się w 100%, jest bardzo kolorowa, zachęcająca do zabawy i co najważniejsze bardzo wytrzymała - Potworek bardzo ją lubi i chętnie się nią bawi. Zabawkowiczu bardzo dziękujemy!!!

ciasteczkowapotworzyca