Reklama

Lunch Box dla dziecka jest produktem przyjaznym rodzicom i dziecku. Wszystkim, którzy do tej pory zastanawiali się, jak wygodnie, bezpiecznie i higienicznie przechowywać produkty spożywcze oraz gotowe posiłki podczas podróży, wycieczek oraz w codziennych sytuacjach w szkole – prezentujemy idealne rozwiązanie: składane silikonowe lunchboxy.

Wygodnie przenosisz posiłek w szczelnym silikonowym lunchboxie. Co jest szalenie istotne dla nas jako rodziców! Co je nasze dziecko!! Jesz na zdrowie i… lunchbox Carma Line składasz jednym ruchem ręki do rozmiarów szkolnego zeszytu! Innowacyjna konstrukcja lunchboxów Carma Line umożliwia błyskawiczne składanie i rozkładanie, znacznie zmniejszając ich rozmiary i oszczędzając sporo miejsca w szkolnym plecaku dziecka. Szczelne zamknięcie zapewnia higienę i bezpieczny transport posiłku, zaś problem sztućców rozwiązuje pomysłowe połączenie łyżki, noża i widelca w jednej formie.

Carma Line Lunch Box składany mały

 

Do wyboru lunch box jedno lub dwukomorowy. Oba dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji doskonale sprawdzą się w każdym plecaku czy torebce, skutecznie zabezpieczając zamknięty w swoim wnętrzu posiłek.

Producent: Carma Line

Jestem maniaczką gotowania, większość posiłków przygotowuję sama. Uwielbiam łączyć smaki, zapachy, delektować się później i cieszyć gdy bliskim smakuje. Pikniki w moim wydaniu są zazwyczaj na bogato, przygotowuję pyszności słodkie i słone, proste, ale smakowite dla całej rodziny. Od zawsze borykam się jedynie z zapakowaniem tego. Moje kuchenne szafki mieszczą liczne pojemniki i pojemniczki, ale ten jeden skradł moje serce i mam ochotę z wszystkimi innymi się pożegnać i już tylko z tego korzystać.

Przedstawiam Wam obiekt westchnień nie tylko w moim biurze Lunch Box Carma Line, idealny, poręczny, kolorowy i wielofunkcyjny. Można się zakochać. Pakuję w niego owoce na piknik, lub obiad do pracy. Z łatwością podgrzewam w mikrofalówce, myję w zmywarce a potem składam i wkładam do torebki. Do tego mam zawsze widelec i łyżeczkę przy sobie. Już rozglądam się za mniejszymi wymiarami z serii, aby cała rodzina mogła z niego korzystać. Zachwyciła mnie także nowoczesna forma i interesująca kolorystyka.
Tak, tak moje drogie i takimi produktami jestem w stanie się zachwycić jakkolwiek dziwnie to brzmi.
Takich produktów szukam, takie produkty cenię i chętnie rekomenduję. Co to dużo mówić, sami spróbujcie i się przekonajcie!