Reklama

Kolorowy zestaw akcesoriów do przechowywania żywności poza domem marki Beaba.   Doskonały już od pierwszych miesięcy życia maluszka. Pozwala na łatwy transport gotowych posiłków i wygodne ich podanie, czy to w podróży, czy na placu zabaw.

Babypote  to genialny pojemnik na owocowe kompoty, soczki, przeciery, jogurty czy inne napoje. Butelka wykonana jest z silikonu co ułatwia wyciskanie zawartości, a jej szeroka szyjka pozwala na bezproblemowe napełnianie i czyszczenie. Idealne dla przedszkolaków i początkujących uczniów, którzy mogą w niej przenosić nie tylko picie, ale również gęste przekąski.

Z kolei lunch box dla dziecka   pozwala na przygotowanie kompletnego posiłku w minimalnej ilości miejsca. Wewnątrz znajduje się duży talerz z antypoślizgową podkładką oraz głęboki pojemnik z dwiema komorami, który pozwala na skomponowanie posiłku, który samym wyglądam zachęci malca do jedzenia. Ponadto specjalna pokrywa utrzymuje temperaturę wewnątrz pudełka. Tę ostatnią funkcję można jeszcze wzmocnić dodatkowymi wkładami termicznymi, pozwalającymi spowolnić stygnięcie lub nagrzewanie się posiłku. W zestawie z lunch boxem znajduje się od razu pasująca łyżęczka i widelczyk.

Żywe kolory produktów przyciągają uwagę i na pewno spodobają się dzieciom oraz skłonią je do sprawdzenia co tym razem przegotowała dla nich mama.